Stilo 1.9 JTD - čudan zvuk ... !!??

Stilo 1.9 JTD - čudan zvuk ... !!??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dnk

Član
Prije svega da vas sve lijepo pozdravim pošto sam novi na ovom forumu ....

Vozim Stila 85 KW 1.9 JTD i bio je super nekih godinu dana od kada sam ga kupio. Prije neki dan sam odjednom primjetio da auto nece da vuče, neće obrtaji .... sporo ...., odem kod majstora, pregleda mi sve i svašta nešto proba, i na kraju mi otkrije da se oštetilo tanko crijevo koje ide na ventil na turbini .... Uzeo je izolir traku i zatvorio oštečenje. Od tada auto opet ide kao što je i išao ali sada imam neki čudan zvuk .... ( podsjetio me na španer zubčastog remena kada se pokvari što sam imao slučaj na audiju prije ovog auta ili na ležajeve na alternatoru, nekako dupli zvuk, kao da se nešto dvoje okreče po pokvarenom ležaju ..... ) Poučen time krenem redom iako sam mijenjao set zubčastog kada sam ga kupio, zamijenim vodenu pumpu, španer zubčastog, roler i zupčasti .... stanje isto. Zamjenim mikroremen i rolere stanje isto .... ( da napomenem da mi nepali nikakve lampice na instrument tabli i ostala crijeva oko turbine su pregledana i ok su ). Na leru mi auto radi na nekih 800 - 900 obrtaja i da ... i tada se čuje ...

Dajem klip da poslušate pa pomozite ako možete :

http://imageshack.us/clip/my-videos/405/kju.mp4/

NISAM VIŠE PAMETAN .... ako neko ima neki prijedlog pomozite .... HVALA UNAPRIJED.
 

dnk

Član
riješeno ... naprslo crijevo između turbine i intercoolera ispod šelne ..:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top