Sta mislite o ovoj Tigri?

Sta mislite o ovoj Tigri?

Član
nije lose,bolja je izvana,iznutra za mene predrecavo. I nekako mi je tigra mekana za razliku od pume recimo,kao slicnog savremenika.
 
Član
haha,evo taman ispravio da se neko ne uvrijedi,ljudi su danas osjetljivi,necu objasnjavati zato, eto puma mi je nekako ljepsa
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
dumpors je napisao(la):
nije lose,bolja je izvana,iznutra za mene predrecavo. I nekako mi je tigra auto za mekusce za razliku od pume recimo,kao slicnog savremenika.
Aj objasni ovo majke ti :lol:

I meni, iskreno. Nikad je nisam nešto gotivio i uvijek mi je bio ženskast auto.;)
Što se tiče ove, nije loše, mada mi se ne sviđa što je nekako sve u jednom tonu, malo više crne ne bi škodilo.;)
 
dumpors je napisao(la):
haha,evo taman ispravio da se neko ne uvrijedi,ljudi su danas osjetljivi,necu objasnjavati zato, eto puma mi je nekako ljepsa

Drug nema frke,nema se ko uvrijedit,auto je od jednog momka sto je prodaje,meni je samo bilo smijesno ono sto si reko i nisam shvato na sta si mislio ;)
 
Član
Nije loše malo extreme a i meni je ovo uvijek bio nekako ženski auto...sve u svemu loše ne izgleda malo pre napadan enterier i stopke mi nisu nešto ostalo više manje ok...
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
dumpors je napisao(la):
haha,evo taman ispravio da se neko ne uvrijedi,ljudi su danas osjetljivi,necu objasnjavati zato, eto puma mi je nekako ljepsa

Drug nema frke,nema se ko uvrijedit,auto je od jednog momka sto je prodaje,meni je samo bilo smijesno ono sto si reko i nisam shvato na sta si mislio ;)

Evo da ti docaram, kad sam bio srednjoskolac,pola cura u razredu sa palilo na tigru,divna,krasna...
 
dumpors je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
dumpors je napisao(la):
haha,evo taman ispravio da se neko ne uvrijedi,ljudi su danas osjetljivi,necu objasnjavati zato, eto puma mi je nekako ljepsa

Drug nema frke,nema se ko uvrijedit,auto je od jednog momka sto je prodaje,meni je samo bilo smijesno ono sto si reko i nisam shvato na sta si mislio ;)

Evo da ti docaram, kad sam bio srednjoskolac,pola cura u razredu sa palilo na tigru,divna,krasna...
:lol: sad si mi sve reko ;) ja je nabi nikad vozio,ali onako,simpaticna je pogledat,i stvarno kvalitetno uradjena.
 
Super je auto,svidja mi se sto nema dosta sa serijom a svakako ukusa ima,to i jeste bit tuninga ;)

jel ovo hoces da kupis,ako treba posudit cu ti da kupis,ja bi kupio :D
 
nermin suljagic je napisao(la):
Super je auto,svidja mi se sto nema dosta sa serijom a svakako ukusa ima,to i jeste bit tuninga ;)

jel ovo hoces da kupis,ako treba posudit cu ti da kupis,ja bi kupio :D
Ma ne kupujem,ali slucajno naletih.vidim autoperfektno uradjeno,a s obzirom koliko ovo mora da je kostalo,nije mnogo ni para (5000 eura trazi lik,mislim da se moze dosta manje platit).
 
BlackPrince86 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Super je auto,svidja mi se sto nema dosta sa serijom a svakako ukusa ima,to i jeste bit tuninga ;)

jel ovo hoces da kupis,ako treba posudit cu ti da kupis,ja bi kupio :D
Ma ne kupujem,ali slucajno naletih.vidim autoperfektno uradjeno,a s obzirom koliko ovo mora da je kostalo,nije mnogo ni para (5000 eura).
uopste nije,ako sve dodje kao na slici...ja bi ovo radije vozao nego mog onog golfa a on je otisao za 10000...
 
Top