sta je ovo

sta je ovo

Član
malo cacko kod instalacije i nadjem ovu stvarcicu zalijepljenu za procesor od 2.5 masine... mozel mi ko reci sta je ovo...odozdo pise samo remote...a odozgo VENOM :S
 

Prilozi

  • DSC00699.JPG
    DSC00699.JPG
    324,5 KB · Pregleda: 47
  • DSC00697.JPG
    DSC00697.JPG
    333,2 KB · Pregleda: 49
Član
ima centralno ,a evo ja sad probao,da nije sta od tog,iskljucio ovu spravu ,opet se auto zakljucava otkljucava...
 
BHT Ovisnik
auto je vjerovatno nekada imao daljinsko kljucanje naknadno stavljenjo pa je ostalo od njega
 
Član
Modul od daljinskog zakljucavanja 1.000.000%, ugradio ih milion. Alarm ima puno vise zica ...

U svakom slucaju, ako nemas daljince od njega, skini ga sa auta. NIkad ne znas kad moze da "pobudali", pa da ti sam zakljuca auto, a kljuc ti, recimo ostane unutra...
 
Član
mtopic je napisao(la):
Modul od daljinskog zakljucavanja 1.000.000%, ugradio ih milion. Alarm ima puno vise zica ...

U svakom slucaju, ako nemas daljince od njega, skini ga sa auta. NIkad ne znas kad moze da "pobudali", pa da ti sam zakljuca auto, a kljuc ti, recimo ostane unutra...

zato sam i rekao da je daljinsko, ne alarm, vidi se ko zna :D

a svakako ga iscupaj, bar jack otpoji s njega, mozda je bivsi vlasnik zadrzao daljinske s razlogom :)
 
Član
trizex je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Modul od daljinskog zakljucavanja 1.000.000%, ugradio ih milion. Alarm ima puno vise zica ...

U svakom slucaju, ako nemas daljince od njega, skini ga sa auta. NIkad ne znas kad moze da "pobudali", pa da ti sam zakljuca auto, a kljuc ti, recimo ostane unutra...

zato sam i rekao da je daljinsko, ne alarm, vidi se ko zna :D

a svakako ga iscupaj, bar jack otpoji s njega, mozda je bivsi vlasnik zadrzao daljinske s razlogom :)

Ima i ta mjesta ... ;)
 
Top