Šta da kupim?

Šta da kupim?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kontam da uzmem neki mobitel do 250KM???

Iako sam prije to sve pratio sad stvarno nemam pojma šta mogu za te pare najbolje kupiti???

Šta preporučujete?
 
Član
vidi...mislim da se za te pare moze naci Nokia 6300...ja je imam vec godinu dana i stvarno bih je svakom preporucio...nije neki previse napredan telefon al ima dobre opcije i otporan je dosta...do sad mi je ispao 100 puta i nista mu nije!!!
http://mobilnisvet.com/mobilni/1299/Nokia/6300
 
Član
uzmi w810 nema boljeg talefona meni sa prvog sprata ispo nista mu plastika jaka nenormalno ne mozes mu dohakat nikako kamera extra, walkman je......
 

IGY

Član
_JokeR_ je napisao(la):
uzmi w810 nema boljeg talefona meni sa prvog sprata ispo nista mu plastika jaka nenormalno ne mozes mu dohakat nikako kamera extra, walkman je......

evo ja sam mu ponudio svoj full pakovanje cd, usb kabal slusalice 512 mb kartica ja prvi vlasnik ocuvan ,...
 
Član
Bojan je napisao(la):
Kontam da uzmem neki mobitel do 250KM???

Iako sam prije to sve pratio sad stvarno nemam pojma šta mogu za te pare najbolje kupiti???

Šta preporučujete?

Jesi li zahtjevan korisnik ?
Muzika je li bitna ?

Ako volis imatu puno funkcija, i svega i svačega, onda ganjaj polovnu Nokiu sa Symbianom, jer nove neces naci za te pare. A muzika, onda SE definitivno, uglavnom nemoj samo kakve LG, Samsunge, Motorole i slicno uzimati :D
 
Početnik
Evo ti telefon do te cjene koju si naveo, iz licnog iskistva meni je savrsen bio i nikad necu prezaliti taj dan kada sam ga izgubio :icon_sad:
 
Član
Ma trenutno imam n72 i malo bi se "odmakao" od ovih smartphone-a. Razmišljao sam o 6300 ali mi svi kažu da je baterija tanka ;)

Igy imaš PM, pa cemo vidjeti to još ;)
 
Početnik
sve su ti ljudi vec rekli... sony ericsson ako mozes da uzmes bilo koji walkman, a moze i neki od k... odlicni su... pouzdani, izdrzjlivi... super, zaista!

ako hoces novo, onda imas samsunga nekoliko telefona po cijeni ispod 250 (cerka me upravo smara za novi fon, nasla je nesto u tom cjenovnom spektru)...
 
Član
Evo bas jedan poznanik prodaje N73 za te pare.Nudili mi neki dan neku nokiju na slide,ne znam tacno koja je ali je odlican telefon i bila 250 KM,al meni i dalje dobar d900i :lol:
 
Član
N73 SRANJE sporooooo (koristio) W950 najjaci fon ako hoces smart phone (pod uslovom da kupujes polovno naravno)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top