SRETNA NOVA 2011. GODINA !!!

SRETNA NOVA 2011. GODINA !!!

Član
Dragi forumaši sretna vam svima nova godina i puno zdravlja, sreće, para, dobrih auta i svega što i sami želite !!!

BHT TEAM
 
Član
srecna nova godina svim uvazenim clanovima i prijateljima sa BHTUNING foruma kao i cjelokupnoj ekipi koja vodi racuna o funkcionisanju istog.... ;)
 
Član
Svim clanovima BHT zelim sretnu 2011 . godinu da bude puna zdravlja, srece, uspjeha i kovanih dandara a BHT timu na hiljade novih aktivnih clanova, novi i stabilni server i sve najbolje.:smajli44::smajli44::smajli44::smajli44:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Dragi forumaši sretna vam svima nova godina i puno zdravlja, sreće, para, dobrih auta i svega što i sami želite !!!

BHT TEAM

molim ovo da promijenis...
kod mene je bolje sto mi je auto losije :D
sretno svima i da svi vozate zardjala auta,zeli vam vas felgas...
 
Početnik
takodje i ja svima zelim da sve sto je bilo lose da ostane u prosloj godini i da se ne ponavlja .... ranije sam dosao kuci zbog neke tuce u kaficu, noc su mi pokvarila djeca koja piju alkohol a ne znaju se ponasat pod dejstvom istog :(
 
Član
˛°_██_*.。*./ ♥ \ .˛* .˛。.˛ZDRAVI I ZIVI BILI 100 GODINA ★
˛. (´• ̮•)*.。*/♫.♫\*˛.* ˛_Π_____♥ Pomozimo Drugima ♥
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*. /______/~\*. ˛*.。˛*★* ˛.*.★*.˛* .*˛
*(...'•...'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬╬*˚ .˛ ...★..*.*★*.★
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=H62PNptPd1g[/video]
 
Član
Sve najbolje svim forumašima u 2011. godini.. njihovim obiteljima i limenim ljubicima ili jednostavno:

Motoru zdravlje,
getribi mir,
konjima mladost,
auspuhu radost.

Nek vam sunce obasja
šasiju i felge,
a pragovi vam zemlju ljube,
a i vama u Novoj da sve dobro bude. :icon_smile:
 
Sretna nova godina svim prijateljima forumašima, sve najbolje vam zelim:cool:

:smajli44: :smajli44: :smajli44:

Da sve sto pozelite bude vam ispunjeno :cool:
 
Dragi forumaši,prijatelji i kolege Sretna Vam 2011. godina i da Vam bude sve onako kako hoćete da dobijete što odavno želite,a naravno svim takmičarima u nekoj od disciplina da osvoje bar po neku nagradu u sezoni 2011.
Nek Vam bude Sretna i uspješnija nego 2010.
Žele Vam Ado i Humanitarna organizacija "Bolje sutra" Blagaj
 
Član
sretna nova godina i zelim vam kao prvo mnogo zdravlja i srece pa tek onda auta motora i svega ostalo sto zelite
 
Top