Sretan 8.mart

Sretan 8.mart

Sretan 8.Mart to:
Gti 16v
djavolica
Corradogirl
alfagirl
Rcat(nije tu al je tu negdje)
i svima onima koje sam izostavio al nisam namjerno to ucinio...
pozz ;-)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Sretan 8.Mart to:
Gti 16v
djavolica
Corradogirl
alfagirl
Rcat(nije tu al je tu negdje)
i svima onima koje sam izostavio al nisam namjerno to ucinio...
pozz ;-)

pridruzujem se cestitkama :cool:
 
Član
Neka zene za 8 mart osvojile put na Kubu,i krenule one sve lepo,avionom,prva klasa,svi puze oko njih,i odjedanput izlazi 15 muskaraca sa Ski maskama,i kaze glavni:Sve zene,neka daju sav novac koji imaju kod sebe.a jedna baba ce:pa zar i mi stare babe novac da vam damo?-Cuti baba rek'o sam sve!!Kaze vodja posle 30 minuta Neka sve zene daju sav nakit koji imaju kod sebe,ista scena prepiranja s bakutom kao i prosla.zatim jedan od razbojnika povice:Sad neka se sve zene skinu gole da ih j*. jedna od stjuardesa ce pa zar cete i babu?A baba ce-Ne seri rek'o je sve
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
Neka zene za 8 mart osvojile put na Kubu,i krenule one sve lepo,avionom,prva klasa,svi puze oko njih,i odjedanput izlazi 15 muskaraca sa Ski maskama,i kaze glavni:Sve zene,neka daju sav novac koji imaju kod sebe.a jedna baba ce:pa zar i mi stare babe novac da vam damo?-Cuti baba rek'o sam sve!!Kaze vodja posle 30 minuta Neka sve zene daju sav nakit koji imaju kod sebe,ista scena prepiranja s bakutom kao i prosla.zatim jedan od razbojnika povice:Sad neka se sve zene skinu gole da ih j*. jedna od stjuardesa ce pa zar cete i babu?A baba ce-Ne seri rek'o je sve

:lol:
 
Član
hvala takodjer:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

sala

sretan 8mart i od mene..;););););)
 
Top