Spura? Gdje Sta Kako?

Spura? Gdje Sta Kako?

Odlucio sam ostaviti sebi ove felge pa hocu usput i da uradim spuru , promjenio sam 3 para felgi , stavio i gewinde a nikad nisam uradio spuru idem u koso ko kolica u interexu :lol: pa me zanima gdje sta kako da uradim to najbolje najpovoljnije i najblize
 
Član
AldinSpura sa foruma, nicku mu sve kaze :D
to sto ja znam tamo ..
a Sarajlije ce ti rec gdje ima blize
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Odlucio sam ostaviti sebi ove felge pa hocu usput i da uradim spuru , promjenio sam 3 para felgi , stavio i gewinde a nikad nisam uradio spuru idem u koso ko kolica u interexu :lol: pa me zanima gdje sta kako da uradim to najbolje najpovoljnije i najblize

moj drug je nedavno radio spuru u lukavici ispod mandic pumpe ondje negdje ima kaze dobri pravo nesto laserski rade a cijena za sve 20km
 
Član
ja sam cuo da ovaj nas kolega sa foruma aldin spura radi cuda sa spurama, samo ne znam kakva mu je cijena, uglavnom dobro radi ;)
 
Član
nije da ga hvalim ali nema jaceg definitivno za spuru u BiH.
moja preporuka je spura ferhatovic a za vise info kontaktiraj aldin-a.

buraz i ja smo radili kod njega i jos bruku mojih poznanika i svi su prezadovoljni.
jos nesto on mi je jedini u gradu izbalansirao gume kako treba, a obisao sam mnoge vulkanizere
 
Legend
ovi u lukavici nemaju pojma
ako ti je razlicit offset naprijed i nazad ne mogu uradit spuru.. pa sad skontaj kako im je moderna radiona i koliko znanja imaju..
 
Član
Aldin, samo Aldin. U Blazuju velika reklama ima sa desne strane. Ne mozes fuliti. Evo na FB: http://www.facebook.com/#!/pages/auto-servis-Ferhatovic/129483867068128
 
Top