Sofersajbna :(

Sofersajbna :(

Početnik
Juce idem prema zvorniku i naisao kamion iz suprotnog pravca i naravno pufffff udari kamen i ja ono malo pogledam staklo u voznju u redu nista nema ajd reko udario negde drugo... I danas otisao u garazu da vidim sta je bilo kad imam sta i da vidim pukla soferka ko' ledenica...


16jp8n.jpg


:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

Malo sam cackao po netu i ne mogu naci nigde cjenu od prilike koliko bi kostala nova polovna samo da je citava naravno......

Ja mislim da se ovo ne moze popraviti evo slika i odo da se ubijem usput....

Sta mislite da odem u osiguranje da vidim sta ce reci ima li sta od toga da mi plate stetu, stakla nisam osigurao jbg.....:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Početnik
Optimisticno nema sta :)

Sta mislite o ovome.. Sad mi istice registracija krajem decembra i kad ga budem registrovao osiguram stakla i posle mjesec dva odem i zalim se da je pukla sajba :)... Da li ce proci to??? :)
 
Član
Ne,jer moraš zvati policiju na licu mjesta,i on uzme bris šajbe,i ako primjeti da nije tad pukla,tek ćeš najebati
 
Član
moze proci sa osiguranjem, ali preko "veze".... da ti osiguras, pa za mjesec prijavis da ti je neko na parkingu razbio, dodje policija, zapisnik i u osiguranje...
 
Početnik
videcu da nesto izmuljam nije mi zao i onako nam je drzava qurac veliki ko ce dati 400-500 km bog te vidio :)
 
Član
ne brini nije toliko skupa sajba, pogledaj na novus.ba imas na dnu stranice email adresu, pa posalji upit za cijenu, il nazovi najbolje... 350 KM je bila sajba za veliki kamion...

kad zamjenis obavezno osiguraj stakla, oko 40 KM ja mislim da dodje, al zavisi i do auta valjda...
a tako puknutu je mozes osigurati samo sa nekom vezom.. da je ti slikas, izradis slike i odneses u osiguranje... jedino tako... al zato moras imati nekog da ti to sredi...
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
ne brini nije toliko skupa sajba, pogledaj na novus.ba imas na dnu stranice email adresu, pa posalji upit za cijenu, il nazovi najbolje... 350 KM je bila sajba za veliki kamion...

kad zamjenis obavezno osiguraj stakla, oko 40 KM ja mislim da dodje, al zavisi i do auta valjda...
a tako puknutu je mozes osigurati samo sa nekom vezom.. da je ti slikas, izradis slike i odneses u osiguranje... jedino tako... al zato moras imati nekog da ti to sredi...

a cega 40 km sva stakla godisnje osiguranje ? sry na off u
 
Početnik
a ne znam sta da radim da se ne sjebem jos gore to mi je problem....

Otac mi ide svakih 15-20 dana u sloveniju pa kontam tamo na otpadu da nadjem nekog megana ima ih dosta i da skine soferku ali neznam kako to ide cuo sam da je tesko skinuti kad je citava ko ce se zezat sa tim uhhh....

Sta vi mislite kako je najpametnije i koliko para da ponudim za polovnu???
 
Ebla te polovna. Nazoves Novus i pitas koliko ce te izaci, ne govorimo ti dzaba da njih zoves. Pusti majmunisanje sa osiguranjuem, kasko na stakla tesko da je 40 maraka, mozda u Brcko Gas jedino, ide to i do 100 maraka u zavisnosti od auta.
 
Član
uzmi ba polovnu, ja sebi podavno uzeo za 60 km ko nova, nema packe na sebi, ljudi skinuli bez ikakvih problema zicom naravno laganini i nikakvih problema, ni gumu keder sta li nisu ostetili.....
 
Član
c0d14c je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
ne brini nije toliko skupa sajba, pogledaj na novus.ba imas na dnu stranice email adresu, pa posalji upit za cijenu, il nazovi najbolje... 350 KM je bila sajba za veliki kamion...

kad zamjenis obavezno osiguraj stakla, oko 40 KM ja mislim da dodje, al zavisi i do auta valjda...
a tako puknutu je mozes osigurati samo sa nekom vezom.. da je ti slikas, izradis slike i odneses u osiguranje... jedino tako... al zato moras imati nekog da ti to sredi...

a cega 40 km sva stakla godisnje osiguranje ? sry na off u

tako je kod mene na mercedesu, 40 KM, nije puno uopste.. al opet ima razlike od auta do auta i od osiguranja do osiguranja
 
Početnik
ma polovna nova isti vrag staklo ko staklo...

Da ima za 60km odmah bi je uzo bez razmisljanja.... videcu da cale pogleda u Slo po otpadima ko zna....

A poslao sam upit u neku firmu zaboravio sam kako se zove 20 000dinara ili 400km cjena nove i + ugradnja i jbg... Bolja polovna :)
 
Član
nova sajba te izadjed 120 do 150 plus ruke (materijal i zamjena)oko 50 km naravno zamjenska (druga klasa,marke xyc)kao sto je kod tebe ista takva istog proizvodjaca koje su jako kvalitetne...
provjeri kod svog lokalnog majstora-autolimara
 
Top