Smola na laku???

Smola na laku???

Član
Auto stajaolo ispod drveta par mjeseci i ostalo smole po njemu koja se ne moze oprati. Nisam jos probao polirat ima li jos neka alternativa ?
 

MTR

Član
arminnn je napisao(la):
Auto stajaolo ispod drveta par mjeseci i ostalo smole po njemu koja se ne moze oprati. Nisam jos probao polirat ima li jos neka alternativa ?

ispolirat sigurno neces moci , kupi od Sonax-a Tar Remover / Tree Sap Remover / Fallout cleaner
 
Član
najeftinije jestivo ulje, maslinovo moze suncokretovo... na krpicu, trljas i ide dole... za zakorenu treba malo vise vremena al da se skinut ;) mada i wd skida sve zivo, a nece ostetit...

a ja sam sebi jednom skidao, doduse svjezu dan/dva pala na auto... a imao vlazne maramice i kole, aj probam i skine, heh
 
Član
imas masu tih prizvoda u obliku spreja za otklanjanje katrana i smole, ja sam koristio ABRO ok je.
 
Limpi je napisao(la):
najeftinije jestivo ulje, maslinovo moze suncokretovo... na krpicu, trljas i ide dole... za zakorenu treba malo vise vremena al da se skinut ;) mada i wd skida sve zivo, a nece ostetit...

a ja sam sebi jednom skidao, doduse svjezu dan/dva pala na auto... a imao vlazne maramice i kole, aj probam i skine, heh


provjereno a efikasno jestivo ulje na krpu sve skida ako ista ostane kasnije ispoliraj uglavnom meni je ulje pomoglo dosta puta pozz
 
Član
Ok, probam ovo redom u ovo par dana pa javim :D bila je svjeza smola i kad sam ga opraoonaj sloj se skinuo al navece se vide fleke
 
Član
Evo i mom rodjaku ista scena bila kupi samo resinet mi to koristimo u servisu dodje nekih 5 km i iskljucivo je namjenjeno za smolu..;)
 
ja sam isto ima problem s smolom i nisam moga virovati dok nisam probao Margarin za kolace
metnes malo na smolu ostavis auto na suncu uru vrimena poslije samo obrises :123:
 
Top