SMD ili obicne led sijalice uzeti za osvjetljenje tablice?

SMD ili obicne led sijalice uzeti za osvjetljenje tablice?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li da uzmem prve,druge ili trece :icon_question:..Bitno je da bijelo svijetle i da ne crkavaju brzo ;)
evo slike.
slika126932011011294084.jpg
[/URL][/img]
slika126932011011294104.jpg
[/URL]

Uploaded with ImageShack.us[/img]
slika126932011011294410.jpg
[/URL][/img]





Koje vi stavljate :icon_question:
 
Član
sada da li prve ili druge..mozda je bolje ove druge SMD jer bacaju svjetlost na tablicu a ove prve rasprsuju svjetlost na sve strane i jos neznam hoce li mi moci stati po velicini :icon_question: :icon_question:
Ima li ovo ikakve veze :icon_question:
 
Član
http://www.bhtuning.com/smd-led-za-pozicije-osvjetljenje-tablice-unutrasnjosti-sa-t-47043.html

evo ti ovdje covjek prodaje takve diode, pa vidi kod njega
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/smd-led-za-pozicije-osvjetljenje-tablice-unutrasnjosti-sa-t-47043.html

evo ti ovdje covjek prodaje takve diode, pa vidi kod njega

Hvala jos jednom.Vidio sam ja to vec ;)..Ove slike sto sam stavio su te sto cu uzeti i kostaju 10KM par.Mislim da je pravo jeftino kad uporedim cijene ;)

SoundLunatic je napisao(la):
jesi li siguran da ti u tablicu idu ove ubodne?

jesam ;)..Samo neznam hocu li ove prve ili druge SMD ?
 
Administrator
kupi prve... ja ih imam kod sebe i odlicno obasjavaju tablicu... a druge su skroz slabo i slabo ce se sta vidjeti... javi se nenadu... on ih prodaje pojeftino ;) samo sto su kod mene kao sa trece slike sa 4 smd diode i prezadovoljan sam ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Brum Brum je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/smd-led-za-pozicije-osvjetljenje-tablice-unutrasnjosti-sa-t-47043.html

evo ti ovdje covjek prodaje takve diode, pa vidi kod njega

Hvala jos jednom.Vidio sam ja to vec ;)..Ove slike sto sam stavio su te sto cu uzeti i kostaju 10KM par.Mislim da je pravo jeftino kad uporedim

to buraz cijena ti je mjerilo a nista kvalitet :icon_confused:
 
Član
90% je kina , samo stvar kvaliteta kontrole ,kada odes u fabriku ponude ti iste diode , jedna je 0,5 , druga 1,00 treca 3,00 USD , sve zavisi koji sirovni materijal odaberes da ti se radi ,oni ti ponude da li ces kvalitetnije ili jeftinije

primjer , isto kada kazes ORGINAL Nike , Adidas... odakle je taj orginal heheh , odakle ce biti drugo nego daleki istok

zato ima skupljih ali normalno kvalitetnih nema to veze Kina ili ti ga sta vec , samo sto je to kod nas ostalo u usima ruzno kada cujes Kinesko
 
Član
koki+ je napisao(la):
90% je kina , samo stvar kvaliteta kontrole ,kada odes u fabriku ponude ti iste diode , jedna je 0,5 , druga 1,00 treca 3,00 USD , sve zavisi koji sirovni materijal odaberes da ti se radi ,oni ti ponude da li ces kvalitetnije ili jeftinije

primjer , isto kada kazes ORGINAL Nike , Adidas... odakle je taj orginal heheh , odakle ce biti drugo nego daleki istok

zato ima skupljih ali normalno kvalitetnih nema to veze Kina ili ti ga sta vec , samo sto je to kod nas ostalo u usima ruzno kada cujes Kinesko

PA sce je tako imamo primjer i mobitel.Kazu kineska kopija ;),a i original se proizvodi u kini :icon_biggrin:
 
Član
Almir_A3 je napisao(la):
isti ti je kvalitet, samo neko nabije cijenu pa kaze da su kvalitetnije. Kinezchici ubise sa svih strana...

Upravo tako :icon_smile:

ja sam od clana dzeni kupio ove smd za poziciju sa 6 malih za 5 KM i to su najbolje do sad sto sam vidio mogle bi se prodavat po 15 bar :D
A imam i ove trece dobro sjaju i one tad su bile 15 KM par kad sam uzimo al su bolje ove sto sam zadne uzeo za 5 :D

Znaci samo stvar kolko je ko hoce da zaradi :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top