SLIKE AUTOMOBILA SA FORUMA

SLIKE AUTOMOBILA SA FORUMA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ovdje idu slike nasih automobila..Al samo slike bez komentara...Jednostavno da netrazimo po Garazi ovdje je sve na jednom mjestu..i nek budu po mogucnosti u manjem formatu..Tako da u ovi sto je sporiji net da brze otvaraju..

Krenimo Sa Slikama....:cool::cool::cool:
 
Član
i164533_DSCF1190.JPG
  
i164544_DSCF1194.JPG
 
ajd nek ovo admini fino kasnije isciste i organiziraju,da dodam koju.

nek se slike postavljaju u IMG formatu i to u rezi 640x480 (mislim da je to idealno s obzirom na dial up korisnike kao i na "vidljivost predmeta u slici":))  i pored tog formata da se postavi ista ta slika ali u obliku thumba i da bude u rezi 1024x768
sta mislite?

ja sutra svoje postavim,moram oprat auto i fino ga poslikati,a onda ga odraditi u HDR tehnici da ispadne sto je ljepse moguce ;)

za resize koristite imageschack
 
Član
jest vala bash... treba neke organizacije... nesto.... glasanje napraviti.... a vi trcite pred rudu... a ko trci pred rudu........ fizicki je radnik
 
da,niste jos trebali pocinjati. i mislim da je beze ovako ,jedna slika 800x600,druga 640x480,ni na sta nalik,ne vaaaalja,treba se to fino sve risajzat na jednu odredjenu velicinu da fino uredno bude.
 
Član
i po dvije slike ONLY!!!!!! promjenite naziv.... teme u dogovaranje za otvaranje izbora 2008 u reziji nas
 
Član
hhhhhhhhhhhh kad vi nebi nesto upropastili bio bi smak svijeta:):):):):):):lol::lol::lol::lol: moje misljenje je da bi najbolje bilo da slika bude velicine kao kod mene i samo 2 slike auta.. a to za glasanje ma dajjj moje ce pobijediti:lol::lol::cool::cool::icon_cry::icon_cry:
 
Član
bulex je napisao(la):
pa imas velike sanse elmire da pobjedis... samo nas moras pobiti sve :D

:lol::lol::lol::lol: tebe cu sigurno pobijediti jer ces bit prisiljen da stavis kamion jer nemas slika od auta:):):):lol::lol::lol:
 
Član
mi govorimo dvije slike... samir... fotoalbum jarane.... p.s. ja se ne takmicim... nisam konkurentan...... sha cu kad mi je stock auto...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top