slabo ide audi jaje

slabo ide audi jaje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
motor je 1.8 karbas sa plinom.. kad je na plinu skroz slabo ide (0-100 23sec, nece preko 130..):icon_sad:, a potrosi preko 10 litara.. na benzin je isao normalno, a sad se gasi cim prebacim na benz, kao da ga uopste nema.. hvala na savjetima unapred
 
Član
zasto kod nas ne mogu da dobiju atest na ugradjivanje plina.,,mozda bas zato,sto niko kvalitetno ne moze da uradi,imam primjer jednog mog poznanika,koji je ugradio plin,nedugo zatim morao radit genralku motora
 
Član
Pa fini idi kod toga što je ugrađivao plin nek vidi šta je?

To se zna dešavati ako se jedna oprugica poremetila pa je treba doštimati, a što se tiče benzina ne znam. Uglavnom idi kod tog što ti je radio plin. Trebao bi on znati šta je?
 
Član
ja sebi plin nebi nikad ugradio zato sto je malo dobrih majstora za plin,,nisi trebao plin ugradjivat u 1,8 audija,,on je karburator moze se nastimat da ne trosi preko 7 ili 8 l normalnom voznjom,,,
 
Član
najveci problem kod ugradnje plina javlja se na samom usisu zraka na karburatoru jer ono sto stave na njega smanji dotok vazduha i umanje snagu autu pozz;)
 
Član
hvala na odgovorima svima.. za sad cu otjerati kod majstora i vidjeti sta i kako.. a na proljece drugi motor.. neki sestak, pa nek onda zatrokira:)))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top