skripi kvacilo

skripi kvacilo

Početnik
Ljudi od nedavno malo mi je tvrdje kvacilo i skripi kad ga stiscem. Kontam da skinem sajlu da je podmazem da li bi to sta znacilo. A auto je Megan coupe 2002 god.

Ili neki drugi predlog, ako ima neko???
 
Kod mene na golf 2 slično nešto bilo,baš škripalo i skinuo sam sajlu i podmazao i sad sve super.Probaj prvo to možda ti pomogne.Pozz
 
Početnik
Moram probat ali izgleda nista od toga.
Juce navratim kod mog majstora kaze covjek da je otisla korpa pa da pravi veliki otpor i da se sajla zateze i skripi i da je korpa i lamela 380km sa zamjenom.

A kvacilo uopste nije pretjerano tvrdo a sasvim podnosljivo tako da cu malo podmazat sajlu pa dok ide ide je.at ga. Kad ne mogne vise zamjenim i miran :icon_smile:
 
Član
Meni je drug skripalo kvacilo uzasno na golfu,podmazao prvo sajlu i nista,posle skinuo set kvacila i njega podmazao i ne skripi nikako vise...
 
Početnik
Ja kako sam skonto ono skripi samo kad se bas zagrije auto. A kad je hladan ne skripi sta ja znam ne bi ja to nista diro neka ga ako bas bude skripalo onda cu nesto radit do tad mi se nista ne rastavlja sta ja znam da ne zaj*em nesto ;) pozdrav svima
 
Top