Skopcavanje changera??

Skopcavanje changera??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo trazio sam nikak oda nadjem temu o tome ;)
Zanima me koji mi changer moze i kako se on skopcaje?da li se moze skopcati changer i pojacalo odjednom??:icon_smile:

evo slike moga playera

viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
 
Član
Pa treba ti changer koji odgovara tvom modelu HU-a (proveri na google.com) i kabal za njega, samo ga prikopcas i to je to ;)

A sto se tice pojacala samo ako imas nazad ulaze za njega mozes da ga prikopcas, verujem da taj model ima. Samo pazi kada prikopcavas da ti kabal od struje i kabal od HU do pojacala ne idu jedan do drugog. Najbolje bi bilo da ih sprovedes jedan sa leve, a drugi sa desne strane auta. Eto, nije to neka filozofija, samo polako ;)
 
Član
FilipRS je napisao(la):
Pa treba ti changer koji odgovara tvom modelu HU-a (proveri na google.com) i kabal za njega, samo ga prikopcas i to je to ;)

A sto se tice pojacala samo ako imas nazad ulaze za njega mozes da ga prikopcas, verujem da taj model ima. Samo pazi kada prikopcavas da ti kabal od struje i kabal od HU do pojacala ne idu jedan do drugog. Najbolje bi bilo da ih sprovedes jedan sa leve, a drugi sa desne strane auta. Eto, nije to neka filozofija, samo polako ;)

hvala ruze evo pogledao sam nemoue mi ni jedan changer na ovaj palyer..nista moze lockot
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top