Skidanje stakala sa Opel Vectre A????

Skidanje stakala sa Opel Vectre A????

Eee ovako interesuje me kako da skinem stakla sa svoje Vectre! Hocu da radim folije i pokusao sam onako na vratima i jednostavno je ne moguce bilo uraditi kako treba, potrosio sam pola rolne ni u sta. Haj' ona je i onako 4 KM, pa i nije neka steta, ostala mi je jos jedna citava i pola druge! I ne bi da i njih potrosim bezze pokusavajuci zalijepit foliju na vrata direktno! Ako neko zna postupak kako da poskidam stakla i da uradim folije. Naprijed sam imao obicne podizace, pa sam samo skinuo motore sa jedne vectre i postavio ih na svoje podizace, ako je neka procedura radi el. podizaca da napomenem, nazad je verglanje biggrin.gif! Hitno mi je ovo!
 
BHT Ovisnik
neznam jel ti proces kao u golfa/jette ,al mislim da je to skoro isto bar ovkao gledajuc na slici,prvo skinuti tapacirung,zatim keder koji dođe s unutrašnje strane na dnu prozora,prozor malo spustiti te odviti (u mene su 2) šarafe sa podizača,skinuti kedere sa strana stakla i samo izvući prozor prema gore,tako sam ja radio,a ako stignem veceras pitat cu starog zna li on jer smo prije imali 2 vectre pa da vidim jel skidao kad
 
Top