Skidanje plastificiranog sloja sa felgi???

Skidanje plastificiranog sloja sa felgi???

Pozz...dali je neko od vas ikada skidao plastificirani sloj sa felgi.....pokusao sam pjeskarenjem ne ide,desol također ne pomaze
:icon_rolleyes:
 
Član
gdje ima da se kupi ta boja, ja ruke odvali smirglajuci, poceo nove felge polirati, i koliko je tesko sa njom skinuti ovu pvc zastitu
 
Hvala na odgovorima;)....samo nikad nisam cuo za taj skid boju,ja sam do sada koristio desol i lavakol,pa nez ima li ga kod nas nabavit
 
Početnik
sata3000 je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
sata3000 je napisao(la):
Hvala na odgovorima;)....samo nikad nisam cuo za taj skid boju,ja sam do sada koristio desol i lavakol,pa nez ima li ga kod nas nabavit

Druze fakticki to ti je isto ;)

nez mozda je jace,ako su ovi momci skidali sa tim...ja sam probao sa desolm ne ide

Ja sam radio i sa skidom i sa desolom,99% isto no eto probaj pa nam javi da nije skinuto :icon_biggrin:
Nego neide mi u glavu da se pjeskarenjem nemoze skinut :icon_eek:
 
Sarajlic je napisao(la):
sata3000 je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
sata3000 je napisao(la):
Hvala na odgovorima;)....samo nikad nisam cuo za taj skid boju,ja sam do sada koristio desol i lavakol,pa nez ima li ga kod nas nabavit

Druze fakticki to ti je isto ;)

nez mozda je jace,ako su ovi momci skidali sa tim...ja sam probao sa desolm ne ide

Ja sam radio i sa skidom i sa desolom,99% isto no eto probaj pa nam javi da nije skinuto :icon_biggrin:
Nego neide mi u glavu da se pjeskarenjem nemoze skinut :icon_eek:

Nije ni meni,do sada sam uradio felga i felga...ali ove imaju neki debeli sloj zastite,ne moze mu pjesak nista
 
Top