skidanje katalizatora ili sr. lonca ?

skidanje katalizatora ili sr. lonca ?

BHT Ovisnik
pozdrav,posjedujem volvo 1.9 T 200ks,e sad,auto je bas pretiho,ne cuje se nikako ni u obrtajima,kada bi skinuo katalizator ili srednji lonac bi li se dobilo ista na zvuku,a da nije kao stare getuše da se dere vazdan,da se ne moze slusat i da je buka unutra,lonac ne bi dirao,ima dobar lonac originalni s finom rorom,samo bi volio da ima malo dublji zvuk,bi li mi tako skidanjem bila veca protocnost,imam i plin ugrađen,za njega je bolja veca protocnost,te bi li skidanjem katalizatora ili lonca,sta je vec bolje,izgubio snagu vozila ili sto vec,hvala:icon_smile:
 

rs6

Član
vidi neko ko radi auspuhe da ti preradi zadnji lonac, jaranu je tako na slk covjek uradio ima kulturan zvuk ...
 
Član
Turbu ne smeta skidanje katalizatora , čak šta više , što prije gasovi iziđu , turbina će se veselije vrtiti;)
Jedino ti može biti problem ako ima lambda sondu na njemu , jer će prikazivati grešku ako skineš kat.
 
Član
vadi katalizator , stavi x-pipe umjesto srednjeg lonca i ima da tih 200 ks hržu na kilometar
 
BHT Ovisnik
@golf :lol: to mi je vec previse:D

citao sam da turbu to ne steti,al opet kazu da moze auto izgubiti snagu,nezz ni ja,zadnji lonac ne bih dirao jer je originalni,fino je protocan
koliko kostaju te x pipe,nisam bas pri parama pa bih nesto uradio sto je u skladu s novcima,ne treba da se on dere bas previse jer sam u autu svaki dan,dosta i prelazim,pa ne bih da mi je unutra velika buka:icon_biggrin:
 
Član
ako imaš dva lonca nazad onda ide x-pipe , ak je jedan lonac onda centralna protočna cijev od super sprinta , ev ti link mislim da ti paše od ovog modela , ako ne proguglaj malo

http://www.supersprint.com/en/prod-c-128-6127-8088-centre_pipe__rear_exhaust_145x95.aspx ovo je cijena sa zadnjim loncem koji tebi naravno ne treba ali nebi bilo na odmet
 
BHT Ovisnik
sve je to fino,al nemam te novce nazalost:D nedavno sam tek uzeo ovog volva,pa sam malo neke stvari sredio,ubacio plin,pa sada idem lagano,jer ovo skidanje nije skupo:D
i da,jedan je lonac,ovo sam sada mislio samo zbog malo boljek zvuka uraditi,a kda bi bilo parica cijel ispuh odraditi
 
Član
djordjep je napisao(la):
Turbu ne smeta skidanje katalizatora , čak šta više , što prije gasovi iziđu , turbina će se veselije vrtiti;)
Jedino ti može biti problem ako ima lambda sondu na njemu , jer će prikazivati grešku ako skineš kat.

upravo tako, ako imas dvije lamda sonde na pocetku i na kraju ne diraj jer je ti se upalit lampica a moze da ti radi neravnomjerno
 
BHT Ovisnik
evo provjeriti cu da vidim sta mi kazu ovamo gdje se nalaze sonde,ako nista onda bar mogu srednji lonac ?
 
Top