skidanje fabrickog zatamnjenja??? tackice na staklu, nije folija???

skidanje fabrickog zatamnjenja??? tackice na staklu, nije folija???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
interesuje me na koji nacin skinuti one tackice sa stakla, ili nesto kao mrezica, dakle sto je fabricki doslo na autu, pa izgleda zatamnjeno... je li se ko susretao sa tim:icon_question:
 
ima to kod mene u punta mk1 na zadnjim staklima al stvarno me zanima kako to skinutiiiii!! jos niko nezzz!!!
 
BHT Ovisnik
tesko da mozes skinuti ja mislim,znam kakvo je,najbolje da vidis s nekim da se zamjenite sako nekome paše
 
Početnik
nebi rekao da se moze skidati....mozda sa nekim grijanjem da probas,ili tako nestoo...
 

Zex

Član
Nema sanse veruj mi.
Imao sam (ne)priliku da zatamnjujem jednog takvog Punta i probao sam sve zivo,od struganja,grejanja,brisanja razredjivacem i jos cime sve ne i nemoguce je. Otidji na otpad i kupi sebi dve bocne sajbe od obicnog Punta,a te od VAN-a daj njima za neku mizernu cenu (jer ih nece ni oni racunati puno),ako si vec ubacio siceve i tapacirunge u njega i izvadio resetku,onda mozes i ovo,nije bas ogromna investicija.
 
Administrator
hvala zex na odgovoru.... trebao mi je ovakav savjet od nekog iskusnog koji je to radio... ;) tema moze lock:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top