Servo letva???

Servo letva???

Član
Imamm servo u svom golfu ugrađen prije par godina i prošle godine mi pusti ulje letva i ja odem na otpad reklamiram i zamjenim je za polovnu org dobru....Sve je ok ova bali skroz malo nije još za godinu uspjela ni fildžan ulja potoršiti znači to je ok.Ali kada motam puni lijevi ili desni čuje se neko zavijanje u onoj štangi volana to je smao prilikom pariknga do čega je to????hvala unaprijed...pozzz
 
Član
Ja sam imao slican problem,meni je volan znao trokirati skroz,nisam mogao smotati puni nikako i kad smotam culo se neko zavijanje kao sto ti kazes,odem u servis,sve uredu ima ulja dovoljno,da bi se ispostavilo da je stvar bila do dotrajanog remena serva i od tada nemam vise problema,e to je kod mene bilo.
 
pumpa nista drugo ;)
kod mene je zvrcala i kada ne pomjeram volan ali nije bilo nikakve razlike s motanjem znaci nije bilo tesko radila je svoj posao samo sto je zujala ko da ti odu svi lezajevi na vodenoj pumpi alternatoru radilici itd.
zamjeni pumpu ako nadjes dobru za 50-70KM dobar si ;)
 
Član
Eh ovako Remenje zamijenjeno svo prošle godine stavljen continetal, remen, zategnut normala d anije labav ja sam to postavljao, pumpa je od mk3 suha je ne pušta al ne vjerujm da je do nje al opet se raspitam,a značni ništa ne kvrcka, samo isto ko d anešto nije podmazano kako zavija u tom smislu prilikom punog lijevog i desnog u satajećem mjestu.Servo radi dobro ista je težina motanja i eto ulje sasvim malo bali.....hvala vam na pomoći ostaje mi onda pumpu d aprovjerim...pozzz
 
ni moja nije pustala ulje ali je zvrčala skini samo remen sa svoje i nako lagano vrti remenicu osjetit ces ko da preskace tj. napravise neki odpor a to ne smije da se desava to mora ic glatko ;)
ako ti ne smeta zvuk vozaj to tako nema potrebe za mijenjanjem ;)
 
Legend
meni je bio dotrajao remen i kad je mokro znao je malo kociti, zna se to desavati i kad se popusti, ja zamjenio remen i dotegao sad sve ok, a to kao skriputanje sto se javi kad pun smotas imao sam na jednoj trojci vozoio je 2 god i tako je i prodao nisam imao nekih problema osim tog skriputanja kad namotam do kraja
 
Član
Jel ti se to cuje cijelo vrijeme dok motaš ili samo na kraju, kad volan bude vec pun namotan ? Ako je samo kad je pun, to je normalno i ne motaj ga nikad do kraja da osjetis onaj granicnik da ne mozes vise okrenut vollan, uvjek ostavi malo lufta.
 
Član
Eh ovako ernaccdde probaću to čim budem imao vremena,......Nije to kad motam do karaja nego svo vrijeme dok motam ona zavija o tome s eradi i to sečuje u kabini vozača...Znate kad nešto nije podmazamo pa zavija takav je zvuk...I nikad ga en motam do karaja...znam to....
 
Član
Eh podigao haubu pogledam pumpu mokra pusta ulje izgleda da ste upravu otisla ona...Al prije je suha bila...jbg stavicu drugu....pouzz
 
Top