Servis za mobitele

Servis za mobitele

Član
Raja potreban mi je dobar servis za mobitele, znaci da nije previshe skup da je provjeren itd..

treba prijatelju...:icon_confused:
 
Član
Sto se tice servisera samo je pitanje ko je vise samouk od njih,a ja ti preporucujem mobiland na skenderiji
 
emir_89 je napisao(la):
nismo je napisao(la):
The_Dag je napisao(la):
Sto se tice servisera samo je pitanje ko je vise samouk od njih,
nisam te skontao ovaj dio najbolje

hoce reci da vecina servisera mobitela pocnu sami cackati oko mobitela bez nekog znanja, i uce se na greskama. tako nekako... ;)

potpis, vecina ih je danas priucenih majstora nazalost, ja sam tako liku odnio mobitel da mi masku promjeni, pazite, samo masku, on mi idiot razvalio pola telefona.....

Od sad samo ovlasteni NOKIA servis, jes da su cijene haj huj, ali barem si koliko toliko siguran da ti dundjer ne radi fon....

Ima i dobrih majstora, ali nisam puno imao problema s fonom tako da ne bih nikoga posebno hvalio, jedino mogu "pohvaliti" ovoga sto mi je sj*ao telefon :lol:
 
Član
Kvalitetan servis mobilnih telefona je "Mobel", Vlasnik dipl. ing. telekomunikacija Ivan Pleša, nalazi se u staroj zgradi sa lijeve strane ceste koja ide pravo na Mercator u Ložioničkoj ulici. Radno vrijeme pon-pet od 10:00 - 16:00h. Provjereno! :cool:
 
Član
Ma imao sam mnogo iskustva sa strashnim serviserima mobitela koji su vishe sj*ali telefon nego popravili , jedino NISMO je covjek kojem ja odnesem mobitel ako se pokvari i naravno sve pohvale, ja boljeg servisera ne znam :)

NISMO :cool::cool::cool:
 
Član
Previse mu vuce bateriju ne moze ni dan izdrzat. GPS ne radi tj ugasen je i nema nekih programa koliko sam vidio da mu toliko prazne bateriju.
Baterija je druga kupljena al isto sve
 
Top