Servis i dijelovi za PT Cruiser-a

Servis i dijelovi za PT Cruiser-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Interesuje me da li neko zna dobar servis za Chrysler vozila ili konkretno PT Cruiser, kao i gdje kupiti dijelove za istog. U pitanju je evropski model 2.0 benzinac sa manuelnim mjenjačem. To auto bih da kupim ali me spriječava to jer neznam gdje da ga servisiram a da me ne oderu.
 
ako si iz sarajeva, mozes Chrysler servisirati u Mercedes Benz Auto-Line, pretpostavljam da servisiranje bas i nije jeftino, ali ipak su ovlasteni servis...
 
Član
olensoner je napisao(la):
ako si iz sarajeva, mozes Chrysler servisirati u Mercedes Benz Auto-Line, pretpostavljam da servisiranje bas i nije jeftino, ali ipak su ovlasteni servis...

ma servis manje više, ali nabavka dijelova mi je mnogo bitnija zna li neko gdje nabaviti dijelove za Chrysler vozila
 
gorans je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
ako si iz sarajeva, mozes Chrysler servisirati u Mercedes Benz Auto-Line, pretpostavljam da servisiranje bas i nije jeftino, ali ipak su ovlasteni servis...

ma servis manje više, ali nabavka dijelova mi je mnogo bitnija zna li neko gdje nabaviti dijelove za Chrysler vozila

Pa Auto-Line je ovlasteni serviser i distributer, oni nabavljaju i dijelove, a takodjer imas i par privatnih firmi i ljudi koji nabavljaju dijelove za americka vozila
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top