Šema zica muzike u golfu2

Šema zica muzike u golfu2

Član
Zanima me gdje idu zice za zadnje zvucnike u golfa2 :icon_question:
Trebaju mi te zice da ih prespojim u vrata ;)
 
Član
jesil vidio imas li ih uopste, mozda je to bila dodatna oprema:lol::lol:

po nekoj logici kraj praga bi ti trebao prolaziti:icon_biggrin:
 
Član
ArminM je napisao(la):
jesil vidio imas li ih uopste, mozda je to bila dodatna oprema:lol::lol:

po nekoj logici kraj praga bi ti trebao prolaziti:icon_biggrin:

Imam,rade m izadnji zvucnici u originalnom kucistu.Kada sam sprovodio kablove za pojacalo mislim da nisam kraj pragova nista vidio ;)
Treba mi to da ne rovem po autu trazeci :cool:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
jesil vidio imas li ih uopste, mozda je to bila dodatna oprema:lol::lol:

po nekoj logici kraj praga bi ti trebao prolaziti:icon_biggrin:

Imam,rade m izadnji zvucnici u originalnom kucistu.Kada sam sprovodio kablove za pojacalo mislim da nisam kraj pragova nista vidio ;)
Treba mi to da ne rovem po autu trazeci :cool:

ma mora bit negdje kad dignes zadnje sjedište čitav bunt kablova od instalacije za stopove, zvucnike itd..nisu ga po krovu razvukli sigurno ;)
 
Član
pa proprati oko tih zadnjih zvucnika, vjerojatno su ti kablovi svi sastavljeni nazad oko stopova, instalacija za stopove i ti kablovi za zvucnike budu svezani skupa, malo tu pogledaj
 
BHT Ovisnik
napisao sam ti u poruci,nemoj na zadnje zvucnike spajati prednje jer nikada neces imati zvuk koji zelis,10 min posla i spojio si nove zice za prednje,ako ti se da cekati nekada iduci tjedan kada imao vremena mogu ti pomoci,to je 10min posla
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
jesil vidio imas li ih uopste, mozda je to bila dodatna oprema:lol::lol:

po nekoj logici kraj praga bi ti trebao prolaziti:icon_biggrin:

Imam,rade m izadnji zvucnici u originalnom kucistu.Kada sam sprovodio kablove za pojacalo mislim da nisam kraj pragova nista vidio ;)
Treba mi to da ne rovem po autu trazeci :cool:

ma mora bit negdje kad dignes zadnje sjedište čitav bunt kablova od instalacije za stopove, zvucnike itd..nisu ga po krovu razvukli sigurno ;)

Pa dobro azdnje sjediste hocu prije jos da nadjem negdje oko instrument table a necu da rovem tepih,sjedista sve radi toga ;)

Dzeniii je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
jesil vidio imas li ih uopste, mozda je to bila dodatna oprema:lol::lol:

po nekoj logici kraj praga bi ti trebao prolaziti:icon_biggrin:

Imam,rade m izadnji zvucnici u originalnom kucistu.Kada sam sprovodio kablove za pojacalo mislim da nisam kraj pragova nista vidio ;)
Treba mi to da ne rovem po autu trazeci :cool:

ma mora bit negdje kad dignes zadnje sjedište čitav bunt kablova od instalacije za stopove, zvucnike itd..nisu ga po krovu razvukli sigurno ;)

Pa dobro zadnje sjediste hocu prije jos da nadjem negdje oko instrument table a necu da rovem tepih,sjedista sve radi toga ;)
 
Član
Po pravilu sa vozaceve strane u pragu budu zice.Ako su orginalne vidis boju na konektorima zvucnika.
Takodje ako ces spajati neke jace zvucnike preporucljivo je promijeniti i kablove jer ti i nisu nekog odgovarajuceg presjeka.
 
Član
Hvala raja,to cu za koji dan uraditi ;)
Uzeti odmah i spojiti u vrata i onda kraj instrument table uvuci kablove i sprovesti do desnih vrata,vjerovatno bi se trebalo nekako moci uvuci :cool:
 
Top