Seljakluk sa ulica

Seljakluk sa ulica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Eo da otvorim ovaj topic, svakodnevno se susrecemo sa CHUNERIMA , ljudima koji imaju tumor na ukusu sto se tice sredjivanja auta, i opcenito chip koji sluzi za prepoznavanje neceg lijepog, im je ukinut ili nikad nije ni radio :icon_rolleyes:

uglavnom, evo da otvorim topic, seljaklukom, slikano prije 20min



strasno..
 
Član
Mislim da je bila slican tema negdje...Ovom fakeru josh samo treba NASA reklamu slozit na zadnju sajbu.... :lol:
 
BHT Ovisnik
evo od mog starog renaulta 18,inace radi u parkovima na zelenilu pa mu je samo za posla,redovno pun drva,prije je bio renault 4 takoder pun uvijek
99k5mi1pqrjqopvhyce4.jpg

fcjutswhkcj5dn58aqiw.jpg
 
Član
joj kako je meni krivo eto mogu zaplakati.,..sto nisam ima ni mob kod sebe da ovo uslikam ali evo bar rijecima opisem......joj Renault 4 onaj stariji nazad je bas bio pristojan ono zatamnjene stope..vidi se da je tek ofarban nekom zelenom mettalci ali bas dobra boja i tako prolazim ja pored njega i da vidim kakav je sprijeda kada ono nakve mrezice stavljene...a sto je najgore nisu njegovi farvoi vec farovi golf 4 i to koliko sam primjetio nejmacke table....neki firgani hehe joj to se samo moze jednom dozivjeti..nadam se da cu ga nekada ufatiti da slikam ...znam gdje mu je kuca...xd
 
Član
nagledao sam se i ja chuninga, samo mi mob uvije ku dzepu, pa dok izvadim, pa namjesti uslikaj, ta formula vec ode :icon_rolleyes:
 
Član
Onom gore treba jos samo staviti RED BULL na onaj shank i da poleti:lol:
Ima i ovdje po Zivinicama dosta chuninga, pa sta uslikam stavim, a dosad mi je vrh bio daska pozadi umjesto spojlera, samo se ne mogu sjetit na kojem ja autu bilo..........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top