Seat Ibiza 1,9 tdi PD 74KW .. ŠTUCA

Seat Ibiza 1,9 tdi PD 74KW .. ŠTUCA

Pozz drustvo. Imam problem sa svojom Ibizom... 1,9 TDi PD 74kw motor je u pitanju...

Kad odleži auto par sati, kad se potpuno ohladi motor, ponovo kad ga upalim i krenem auto malo štuca, kao da ostaje bez goriva, i u tom periodu dok se to desava, cudan zvuk se cuje, konstantan , poput nekog pištanja..??? I kad auto malo podigne radnu temparaturu, nikakvih problema, sve :cool:

Na autu je prije petnaest dana, uradjen i mali i veliki servis i svi filteri , kao i goriva... nema nikakvih greski, auto odlicno vuce i nema nigdje ulja niti cudnih curenja po motoru, ovo kazem cisto da znate da je rijec o besprijekorno odrzavanom autu....

POMAGAJTE ?
 
Član
ako je prije servisa radio kako treba onda nesto nije dobro napravljeno, sta kaze dijagnostika, imal greske kakve na tabli. Pretpostavljam da nema pusenja na izduvu
 
ArminM je napisao(la):
ako je prije servisa radio kako treba onda nesto nije dobro napravljeno, sta kaze dijagnostika, imal greske kakve na tabli. Pretpostavljam da nema pusenja na izduvu

Nema greške, nema pusenja na izduvu, nema nista...auto ide kao lud... samo tako u pocetku prekida pomalo....:icon_question:
U servisu mi kazu dvije solucije...vakum u rezrvaru...sto sam odmah demantovao jer sipam pun do cepa i cuje se nije vakum u pitanju...
Druga solucije jedino pumpa u rezervaru...pa mozda ona i stvara taj cudan zvuk pistanja u tom periodu dok auto stuca..:icon_rolleyes:
 
Top