Seat Cordoba TDI

Seat Cordoba TDI

Član
Pozz društvo,
evo da i ja predstavim svoj autić (novi član a stari auto,već poznato ovdje kako sam vidio)..
Riječ je o Seat Cordobi TDI 1998.god. sa full opremom, na autu je uradjen body kit, farovi sa sočivima i xenoni, blagi bad look, zatamnjena stakla llumar folijom,komplet enterijer urađen u bijelu kožu,cukice sa pokazivacima pritiska ulja,obrtaji i temp.vode, co2 sistem doveden do hladnjaka,stavljen veći interkuler,blow off ventil, alu felge 16" sa gumama 205/45 R16...itd
u glavnom DIESEL POWER :cool:

14uxgl5.jpg


2s0z1og.jpg


6fz0i9.jpg


f260c3.jpg


2r2ysr7.jpg
 
Član
Hitno mu treba spuštanje, zadnja karambolka mi je dobra, šteta što je uklonjeno pola zadnjih svjetala, baš je clean. Ovi crni detalji naprijed mi se ne sviđaju, i ovaj je volan poružan.. Ostalo i nije loše, mogo bi vrlo lahko u clean look :)
 
Član
Ma tek je došao u moje vlasništvo, u planu sam vazda nešto raditi...:D
u planu sam sportske opruge i spustit ga,kao i distancere nazad 2cm, i konto sam uraditi cijeli auto u carbon foliju,samo krov da ostane crn a ovo ostalo u bijelo..a i volan bi mogao doci na red....;)
 
Administrator
auto je jako dobbro samo ga treba jos spustiti sto se tice carbon folije ja sam protiv toga opet svako ima svoje misljenje
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Slazem se sa zlajom za spustanje to bi ga dosta promjenilo...

P.S jel ti poznat ovaj Golf :D:D




ajj vidi mog golfača....:icon_sad:
znaci u tvom je sad vlasništvu, dobar je to auto..

passatljuti je napisao(la):
vraaaaaaati jotare ali ofarbaju drugu boju ljepsi 100x

otisle kralju jotare, presiroke bile, nisam mogao preko granice s takvim autom, morao bi proširiti sve rubove...
sada su ove fele, ali mislim da ce biti puno ljepši kada legnu nazad distanceri...

focak89 je napisao(la):
auto je jako dobbro samo ga treba jos spustiti sto se tice carbon folije ja sam protiv toga opet svako ima svoje misljenje

Pa i ja se premisljam oko karbona, kažem to mi je u planu a sad nezz kako bi ispalo, još uvijek kontam i dobro bi mi dosli savjeti ostalih,iskusnijih članova-tunera vezano za karbon...
 
Administrator
Meni se nikad ni jedna cordoba nije sviđala. Ova je u početku bila interesanta, ako nisi već našao, pogledaj projekat ovdje na forumu od ovog auta. Ali kako je auto mijenjalo vlasnike i često bila po oglasima, tako je svako nešto svoje dodavao i oduzimao, tako da na njoj puno treba da se uradi da bi na nešto kako treba ličila.

Pogledaj trenutno svoje tapacirunge, a pogledaj kakvi su bili jedno vrijeme
DSC01336Medium.jpg


kad pogledaš ovu unutrašnjost puno bolje izgleda nego ta trenutna. Skinuti taj spojler, nešto uraditi sa pragova i slično :)

Naravno uvijek koči novac, ali malo po malo i to se može dovesti u red. Farovima treba jedno dobro poliranje.
 
Super Moderator
Sto se tice farova nista poliranje, samo lakiranje.. U to sam se uvjerio u vise navrata.. Moj komsija 3 puta polirao farove na passatu 3bg i nakon nekog vremena opet se zamute i bude jos gore
 
Legend
Autic ima potencijala, negdje je na pola puta izmedju tuninga i cuninga... :D
Od tebe zavisi na sta ce da lici... Do tada, sretno u sredjuvanju i da te posluzi... ;)
 
Bez uvrede drug, ali ovo auto je toliko vlasnika promjenilo od kako je iz Cazina otišlo, da je dobro da se i drži ikako, a baš me zanima šta je toliki razlog mjenjanja auta. U taj auto je bruka para stavljeno, to sam i kolegi od kojeg si uzeo auto rekao, i sad je već oronuo i treba prepravki. Ja lično ne volim ovaj stil, ali uz neke prepravke mislim da se može vratiti u top stanje kao što je bio. Djelim mišljenje većine a to je da se prednji kraj, pragovi i volan pod "hitno" skidaju ako planiraš držati više auto ono za sebe...
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Meni se nikad ni jedna cordoba nije sviđala. Ova je u početku bila interesanta, ako nisi već našao, pogledaj projekat ovdje na forumu od ovog auta. Ali kako je auto mijenjalo vlasnike i često bila po oglasima, tako je svako nešto svoje dodavao i oduzimao, tako da na njoj puno treba da se uradi da bi na nešto kako treba ličila.

Pogledaj trenutno svoje tapacirunge, a pogledaj kakvi su bili jedno vrijeme
DSC01336Medium.jpg


kad pogledaš ovu unutrašnjost puno bolje izgleda nego ta trenutna. Skinuti taj spojler, nešto uraditi sa pragova i slično :)

Naravno uvijek koči novac, ali malo po malo i to se može dovesti u red. Farovima treba jedno dobro poliranje.

Farovi polirani..:D
ma joj haman je nisu bas mazili, gledao sam na forumu projekt i meni se svidja vise ta unutrasnjost nego trenutna iako je trenutno sve u bijeloj kozi (ubi se čišćeći) ali eto sad je kod mene i planiram jedno po jedno raditi,i vjerovatno vratiti u stanje kakva je bila na kraju tog projekta...



Harli_team je napisao(la):
Bez uvrede drug, ali ovo auto je toliko vlasnika promjenilo od kako je iz Cazina otišlo, da je dobro da se i drži ikako, a baš me zanima šta je toliki razlog mjenjanja auta. U taj auto je bruka para stavljeno, to sam i kolegi od kojeg si uzeo auto rekao, i sad je već oronuo i treba prepravki. Ja lično ne volim ovaj stil, ali uz neke prepravke mislim da se može vratiti u top stanje kao što je bio. Djelim mišljenje većine a to je da se prednji kraj, pragovi i volan pod "hitno" skidaju ako planiraš držati više auto ono za sebe...

vjeruj da ni ja ne znam zasto toliko vlasnika, od prilike svako ga drzao do registracije i proda ga da nebi registrovao, sta znam motor mu je u extra stanju,fino ide,nije toliko izhaban, ima malo ostecenja na limu ali sve cu to srediti i kazem planiram vratiti auto u stanje kakv je bio u cazinu..
šteta samo sto su sve gotov iz auta poskidali i prodali što se tice muzike.. ostali samo zvucnici u vratima i instr. tabli...:(

Liga je napisao(la):
Treba znati i polirati... nije samo trljaj, pasta i to je to... ;)
lak prepolovi propusnost svijetlosti kroz plastiku, tako da ja bjezim od toga...

Autic ima potencijala, negdje je na pola puta izmedju tuninga i cuninga... :D
Od tebe zavisi na sta ce da lici... Do tada, sretno u sredjuvanju i da te posluzi... ;)

Hvala drug moj, planiram raditi auto u karbon foliju kao sto sam na pocetku rekao, pa sad nezz kako bi to igledalo,da li je neko radio komplet auto da mi kaze iskustva i sta vi iskusniji clanovi kazete na tu ideju??
naravno planiram ga spustiti, srediti sta je izhabano, muziku uraditi, volan mijenjati..ma joj planova vazda samo jos da se nadje "slobodnog" novca za sve..hehe
 
moja ex masinica,ja sam je jednostavno morao imati,auto je predobro,malo ulaganja doce to na svoje,i edo nemoj bas sve poslusati,radi nesto i na svoju ruku,neke svoje ideje,ipak auto sredjujes sebi ne drugima,puno truda,volje i para ti zelim.
 
Top