Scirocco R vs Ford Focus RS - Nordschleife in 8:39

Scirocco R vs Ford Focus RS - Nordschleife in 8:39

Član
Vidi se razlika AWD i FWD... Fucus dosta manje brzine ima u krivinama, a na pravcu pobijeđuje čista snaga :icon_biggrin: Dobra oba auta, Scirocco je Wolf im scharfpelz, a Focus ko da je sa WRC-a došo.
 
Član
Da a pogledaj koliko je samo puta izbacilo Scirocca u krivini gdje je focus normalno prosao, nebi se ja bas slozio s tim za krivine, meni su tu negdje po krivinama jer ipak nemoze mu prici u krivini na branik bar mu nigdje nije prisao na branik da ga moze napasti nego je uvijek na distanci a na ravnici :D
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Da a pogledaj koliko je samo puta izbacilo Scirocca, nebi se ja bas slozio s tim za krivine, meni su tu negdje po krivinama jer ipak nemoze mu prici u krivini na branik bar mu nigdje nije prisao na branik da ga moze napasti nego je uvijek na distanci a na ravnici :D

Ma ima tu više aspekata, ali ja se ne slažem sa FWD uopšte, na toj snazi... Ali eto ;) Priđe Rocco njemu fino u krivini, dobro ga stigne, ali na izlazu glat ispuši.
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
RS TURBO je napisao(la):
Da a pogledaj koliko je samo puta izbacilo Scirocca, nebi se ja bas slozio s tim za krivine, meni su tu negdje po krivinama jer ipak nemoze mu prici u krivini na branik bar mu nigdje nije prisao na branik da ga moze napasti nego je uvijek na distanci a na ravnici :D

Ma ima tu više aspekata, ali ja se ne slažem sa FWD uopšte, na toj snazi... Ali eto ;) Priđe Rocco njemu fino u krivini, dobro ga stigne, ali na izlazu glat ispuši.

ne znam bas ali haj :D najbolja vuca je zadnja vuca za zabavu i za voznju samo tad te baci na 160 nema te nigdje :lol:
Da ali ford je pokazao da moze staviti toliku snagu na prednje tockove i da se moze da se vozi sto pokazuje ovaj video i to veoma se dobro moze voziti :)
 
Član
Pa zato ga malo onako bacaka po krivinama, malo prednji kraj, zato je meni bilo cudno da je 4x4 a da onako prednji mu kraj malo ode van.
 
Top