savjet

savjet

Član
ev vak..odavno sebi planiram muziku u kola..ali nikad para da saerem..a danas dobijem 4-sistemce LG LAS-6940..i
http://www.tehnomanija.rs/katalog/lg-zvucnici-za-kola-las-6940.html
et sad..ja sam planirao neki woofer al haj zasad i ovo..
e sad u mene posto je karavan..nemam ih gdje nazad..
mislio sam napravit kutije im nazad..e sad kakve kutije da pravim..i koliko je ovo dobro..da dzaba ne petljam..da onda prodam..ko novi su..ne koristeni
svi savjeti dobro dosli..
 
Član
Napravi zadnju policu od medijapana tapaciraj je i ugradi :icon_smile: I u karavanu dodje fabricki ona polica na razvlacenje gdje ide ona napravis od medijapana novu i ugradis ...

Mada nisu nesto ti zvucnici al eto moze svirat ,ako ih imas kome prodat prodaj pa kupi naprijed kakve dobre u vrata ...

Ako ne mos sam to ugradit otici eddi najblize ti je nek ti iskruzi policu ..
 
Član
i ja mislim da ti je bolje ovo što adi kaže:icon_smile: prodaj ovo kupi neke fine za vrata i to je to, kasnije ubaci sebi kakav vufer i mirna bosna;)
 
Član
edoze je napisao(la):
a sta fali ovim LG-jevima?



Kome trebaju tek tolko da sviraju na playeru ne fali im nista :icon_rolleyes::icon_smile:

Al kad se vec kupuju za iste pare dobijes magnt,macaudio,blaupunkt i sl neke prosjecne marke koje imaju tradiciju u proizvodnji zvucnika i po meni uvijek je bolji izbor to kupit neg LG, ako hoces nesto bas dobro i ne zalis platit onda DLS ,GZ Alpine... :icon_smile: ...

LG je za mikrovalnu , fritezu,plazmu... nije i za zvucnike :lol:
 
Član
nije ni za plazmu,tj nije za lcd,meni se pokvario nakon pola godine:lol:

a pitam,nisam nikad ni slusao LG:icon_smile:
btw jeftiniji su oni od navedenih,50-tak KM elipse sa 100-tinjak W,negdje sam vidio...
 
BHT Ovisnik
ja sam sa LG-om zadovoljan,samo 2 elipse po 70rms-a,polovne ih platio prije godinu dana 35km

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NYlhYhV33RU&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/NYlhYhV33RU&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
35 KM u mobil medi magnat trosistemske elipse, za te pare bolje ne moze :icon_smile::cool:

MacAudio 300w maximalne snage 90 W RMS su bile 45 KM sad su malo poskuple uglavnom puno bolje od LG :icon_smile:
 
Član
za ove ne znam, magnat i macaudio, nisam nikad imao ( za mac znam da je bolji)...
sta god od ovog uzmes, mozes imati finu muziku za slusanja ;)
 
Član
ja spoio nazad...a nemam nazad nista..u ovog karavana nije fabricki napravljena nazad ploca..ja konto napravit neku kutiju izjedna nazad i stavit oba..a spojio sam ih vak..rade,,al nemaju neku snagu..dal bi sa pojacalom bolje bilo..:icon_question:
 
Član
pa na cemu stoje?znam da u tog passata nema nista,a ak je GL oprema,onda ima onu navlaku
ne znam,vjerovatno bi se bolje culi u nekoj kutiji,nego da ti samo tako stoje,mada njima ne treba kutija
vidio sam ja na tim passatima u prednjim vratima da imaju one plastike gdje se stave zvucnici
stoje vertikalno
pa probaj to nabavit
 
Član
Ti zvucnici su i predvidjeni da rade na polici, onda im gepek dodje ko kutija, ako ih samo stavis onako da nisu upasani ni u policu ni u neku kutiju onda nis od zvuka cujes samo visoke tonove to ti je dovoljno jedino ako vijesti slusas ...nego isijeci neku policu od medijapana ja mislim da imaju lezista na onim platikama sa strana da je mogu drzat ...

Ako budes u Srebrenik dolazio il iso sta na arizonu javi dat cu ti ja dzaba kutije za elipse mada ti zvucnici nisu predvidjeni za kutiju al eto bolje i tako nego da nisu nigdje ugradjeni ....:icon_smile:
 
Top