savjet za sat od mk3??

savjet za sat od mk3??

Član
Tražim sat od mk3 od novije tipe dizela ili turbodizela smaod a nije tdi..Tj onaj sat što ima sivu podlogu unutra sivu a kazaljke kreću od 0 i kad dam kontakt kazalje odmah pokažu vrijednosti...E sad pitanje za stručnjake jel mogu nekao preko šifri vidjeti koji je to sat da bezze ne idem kupovati i probati ako je od Tdi-a, tj da li neko zna koja šifra na koji model auta ide???
evo jedna sa pika i mislim da je to taj???
http://www.pik.ba/artikal/4581502/kilometar-sat-gol-3/
 
taj je od TDI-a momak mi nudio, mislio da je onaj sto ja trazim GT TDI sa BC
jedino da probas, a to je model od novije tipe, drugaciji font brojeva
 
Član
Ma ja taj noviji jer sam našao u tricama obični dizeli 95-96 godina taj sat znači motor na moj princip tj obrtaji ne idu preko procesora e sad tražim takav sat...al eto akos e to zna da prije znam jel to to nego što probam na otpadu sve od tdi-a ..probo sam...:cool:
 
ima sigurno onih koji bolji znaju od mene ali zar je moguce da ima razlike u tom daj je d td ili tdi

razlike ima izmjedju novih i starijih satova sto se da na prvi pogled vidjet

moglo bi samo bit razlike od proizvodjava imas VDO, TRW i MotoMeter

ja neki dan skidao drugu sad sa venta tdi mislio mu ubacit lampicu da mu gori rezerva kad sat marke TRW a na VDO satu novije tipe to moze

uputite me jos ako ko jos sta zna :icon_biggrin:




bad_look je napisao(la):
Ma ja taj noviji jer sam našao u tricama obični dizeli 95-96 godina taj sat znači motor na moj princip tj obrtaji ne idu preko procesora e sad tražim takav sat...al eto akos e to zna da prije znam jel to to nego što probam na otpadu sve od tdi-a ..probo sam...:cool:

sto prije ovio ne napisa :)

u mene drug ubacio sad na tdija sa bijelom podlogom a ne radi mu obrtomjer vjerovatno je bio td ili d a nije to znao ko ni ja do sad

pogledat cu ja kakav je taj sat mozda tebi bude odgovarao ;)
 
Član
Eh eto vidi to jer meni od tdi-a sat se samo zakuca u 5000 i stoji jer u tdi-a signal daje preko procesora za obrtaje koje ja nemam,...meni treba izgleda taj trw.......??pozzz:cool:
 
javim ti a sad da nadopunim ne radi se istom autu tako da je trw ostao kod jarana i njega je crna podloga a tdije

a drugi mi jaran kupio taj sat bijeli sto njemu ne rade obrtaji na tdiju njega cu ti provjerit sa cega i vidit jel radi ;)

pozzz :icon_smile:
 
Član
E pa eto ako neko ima d ili d probaš i vidiš jer i ja dok ne probam ne vjerujm al eto kažem tražio sma i skontao d aje to tako.....od tdi-a ne može,,,jbg
 
Član
Crna podloga, bijela podloga, novi tip, stari tip, kazaljke crne, crvene, bijele, d, td, tdi, motometer, vdo, twr...pitaj Aziru da ti pogleda u kašike, tj. doneseš joj sat pa će ti ona reći...a za sve ostale tu su serijski brojevi koji pišu na svakom satu i enigma se riješi u roku od dvije sekunde!? Ili čak tri...
 
Član
Ja imam sad onaj vdo klasika od venta 93, što ide od 20kmh i kazaljeke se penju ono taj imam možeš vidjeti u graži mojja...al d aje ovaj noviji zbaviti...pozz drug...

Pa Keno eto kad si tako pametan blago majci evo ti serijski broj jednog od satova...:1H0 919 860 H?????:icon_confused:
 
Član
Po tom serijskom broju i trebaš tražiti...odgovarajući serijski broj možeš pronaći u programu koji se zove ETKA.
 
Top