Savjet za gume

Savjet za gume

Član
Ocu sebi da uzmem 4 nove gume 16ke ( 205/55 r16). Trenutno su mi na golfu gume tih dimenzija savine u totalno losem stanju znaci za bacanje...
malo sam se raspitivao o cijenama i cini mi se da su najjeftinije 130km po komadu Tigrove,dok su Savine 160km(po meni previse) :O (u tottal tradeu u doboju)...
Prije sam imao 14ke Tigrove i komad je bio 75 KM :O

Jel ima ko preporuku koje gume da uzmem koji proizvodjac i naravno kolika im je cijena,da napomenem da ide zima tak nek budu zimske ili allseason :)
 
BHT Ovisnik
uniroyal ce izaci ga skuplje dosta,a i ova je dimenzija skuplja...
prijatelju kad ti je sava skupa neznam sta reci,radije prodaj te 16 felge i uzmi 15 jer guma ti je sve i sve, opet vozis golf 4, nije dvica il sl. pa da poredis cijene,jbg auto treba odrzavati... isto tako nemas allseason gume, ili sto neki kazu ljeto zima M+S sto je smijesno... moja preporuka ako vec hoces zimske uzmi sportivu, jeftinija je od save,a po meni mnogo bolja,da ti preporucjem semperit i sl. nema koristi jer su skuplje,all kad ces je vec derati i ljeti uzmi sportivu, mada tko god da imalo ukljuci mozak skontati ce da je najjeftinija opcija imati ljetne gume i zimske gume,jer isto ces ih potrositi, samo sto ce ti mnogooo duze da traje jer se zimska nece topiti ljeti,a uz to glava ce ti biti sigurnija jer dovoljno je jedno ljeto da odvezes na zimskim da ona izgubi svoje svojstvo... mada moja preporuka opet kad vec nemozes uzeti solidne gume zamjeni felge za 15 i kupi gume,al najbolji izbor ti je sportiva po meni za te novce...
 
Član
Za zime kupis 4 15-ke celicne i uzmes michelinke neke(a3 ili a4) i boli te cosak,miran koju godinu.Kao sto kolega rece,guma ti ja po zimi sve.
 
Član
a sta mislite o ovima nankangu
nadjoh 130km po komadu ove dimnzije sto meni treba :)

205 55 16....... Nankang SV-2............................... 129,- KM

a vidjecu mozda uzmem i neke 15ke ako uspijem,ma da trenutno sad ne razmisljam o tome :)

a ako nista jos cu vidjeti neke gume,prije sam imao tigar i bio sam zadovoljan nista specijalno ali nisu bile lose :)
 
Top