Savjet maglenke

Savjet maglenke

Pozdrav,

Imam Passata 98 g i mislio sam da ugradim maglenke, posto on fabricki nije dosao s maglenkama, vidio sam da dole ima prostor samo bi morao kod nekog majstora da mi lijepo izreze plastiku i odradi instalaciju (ako ima neko nekoga koga bi mi mogao preporuciti zahvaljujem unaprijed)
E sad mi je samo dilema koje maglenke da stavim na njega, s kojeg auta, gdje ih mogu kupit i koliko me mogu doci i koliko bi mi majstor naplatio rezanje i kabliranje

Hvala i LP
 
Član
Ima tu finog posla da se upaše da izgleda ko fabrički...za cijenu neznam ali najbolje ti je od pasata 3bg ;)
 
Član
Ima tu finog posla da se upaše da izgleda ko fabrički...za cijenu neznam ali najbolje ti je od pasata 3bg ;)
 
Početnik
Ja sam uzeo sve od passata 3BG:plastike dvije na krajevima su 27km,jedna centralna je 36km,maglenke ako ces originalne nisu ispod 150-200km obe,ali ja sma uzeo neke obicne ali izgledaju isto kao originalne,znaci imaju kuglu bla bla,u principu to sam koristio samo radi one opcije coming home-leaving home pa sam to sebi nastimao,ugl vjeruj nemoj se bakcati stime jer pojede pare a zivce najvise ja sma se slomio dok nisam sve ustimo i sredio.Na pocetku zime ih skinuo da mi rizla i so nezeznu stvari i vjeruj koliko je mukotrpno odraditi sve to da ih nisam vratio jer nemam volje sve opet. ;)
 
Sarajlic je napisao(la):
Ja sam uzeo sve od passata 3BG:plastike dvije na krajevima su 27km,jedna centralna je 36km,maglenke ako ces originalne nisu ispod 150-200km obe,ali ja sma uzeo neke obicne ali izgledaju isto kao originalne,znaci imaju kuglu bla bla,u principu to sam koristio samo radi one opcije coming home-leaving home pa sam to sebi nastimao,ugl vjeruj nemoj se bakcati stime jer pojede pare a zivce najvise ja sma se slomio dok nisam sve ustimo i sredio.Na pocetku zime ih skinuo da mi rizla i so nezeznu stvari i vjeruj koliko je mukotrpno odraditi sve to da ih nisam vratio jer nemam volje sve opet. ;)

Hehehehe znaci bas si se namucio oko toga, ma mene nesto privlaci, lijepo izgleda pa sam mislio neke obicne stavit, uglavnom hvala ti puno na savjetu

LP
 
Top