Saobracajna nesreca u Tuzli

Saobracajna nesreca u Tuzli

Član
Maloprije se vracam sa faxa, vidim policija, sudarili su se kako sam ja mogao da skontam ovaj bijeli golf 4 i skuter, nadam se da nije nikome nista bilo...

scaled.php
 
Član
jest to ucestilo sa skuterima, i u ponedjeljak kad sam se ja vracao iz tuzle kod omege skoda fabia udarila momka na skuteru

vala i voze ko budale, ubacuju se kako stignu, vidio si juka i sam, kad smo isli kroz grad, voze kako stignu
 
Član
ove skuterase, sve to treba pobiti ili zabraniti im uopste medju automobile...
udaris neko maloljetno smece zbog toga sto ti se ubacio pred auto i belaj :icon_mad:
 
Član
Armine, eto vidio si i sam kakva je situacija ovdje, ne moram ti nista pricati...
Ne vidi se ovdje na fotografiji najbolje, razbacano je sve u 2 trake, pretpostavljam da se skuter ubacivao, i oduzeo prvenstvo, opet ne znam, tesko je ocijeniti...
 
Član
A i na ovom semaforu j.be lud zbunjenog, sigurniji si kada ne radi nego kada radi pogotovo ak ulazis iz sporednih na zeleno.
 
Član
apdejt je napisao(la):
A i na ovom semaforu j.be lud zbunjenog, sigurniji si kada ne radi nego kada radi pogotovo ak ulazis iz sporednih na zeleno.
Nije nikako uskladjen, prije par godina dok ga nisu iskljucili, bio je dobro nastiman, ali kad su ga ponovo ukljucili, nije dobro nastiman, katastrofa je kad treba bilo da skrenes sa glavne ili da izadjes na glavnu...
 
Top