Saobracajna nesreća obilježila novogodišnju noć u Sarajevu

Saobracajna nesreća obilježila novogodišnju noć u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Novogodišnju noć u Sarajevu tragično je obilježila saobraćajna nesreća koja se dogodila sinoć u Vogošći, a u kojoj je Sanel Beha (33) iz Sarajeva smrtno stradao, dok je Nurif Osmanović (29) također iz Sarajeva lakše povrijeđen i zbrinut na Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu /KCUS/.

U saobraćajnoj nesreći u Vogošći koja se dogodila sinoć poginula je jedna osoba, potvrđeno je iz MUPKS-a.

Nesreća se dogodila u Hotonju, općina Vogošća.
 
Član
Za svaku novu godinu samo sam boga molio da svi dodjemo kuci zivi i zdravi...
Njima to izgleda nije poslo za rukom, tuga i nesreca....
 
Član
Stvaljamo RIP-ove i zao nam ljudi koji nisu vise na ovom svetu... Razmislite dobro cijom se krivicom je ovaj nesretnik mogao ovako zabiti u stub, zao mi je komentarisati izvan klisea u ovakvoj temi, ali sam pao sam se ubio, doslovice....

Malopre je jedan pijani magarac zamalo pokupio mene i moje putnike na putu iz Hadzica, tip je vozio preko 100 po najvecem pljusku i uhvatio je obe trake, jedva smo se mimoisli.
Bicu iskren, ko pije i vozi NIJE MI GA ZAO! :icon_mad:
hvala Dragom Bogu sto nije bilo drugih ucesnika u ovom udesu, povredjenom zelim oporavak!

Neka svako odgovara za svoje postupke!

jedan off, ali povezan sa mojim komentarom
Pre 10 godina, na Hrasnickoj cesti prema ilidzi, dva momka sa Golfom jedinicom su se sa 130km/h zabili pod gradski autobus koji je stajao na stanici. Dva sata smo ih vadili ispod autobusa, moj brat ih je polivao vodom dok su zapomagali i molili da ih iscupamo. Moj otac je makazama za armaturu pokusavao da isece lim na vratima kako bi ih nekako izvukli. Ne pkusavajte da zamislite sliku. Vozac koji je kasnije preminuo bio je totalno pijan, a suvozac je preziveo kao invalid.
Meni je ovaj prizor ostavio jednu strahotu koje cu se dugo secati i zivotnu lekciju po pitanju neuskladjene voznje, a opet, alkohol nikada nikome nije doneo trajno dobro.
 
Član
R.I.P.. i u travniku je saobracajna nesreca obiljezila novu godinu i to u po centra.. audi i golf se zabili ali na svu srecu koliko znam nema preminulih..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top