Sa 15 na 17

Sa 15 na 17

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz raja, posto se ne razumijem bas evo sam odlucio da se sa vam posavjetujem,imam na passatu sad 15 felge e nasao sam jedne 17 koje su mi se svidjele ono pravoooo , jeli mogu samo ih prebaciti i montirati ili mi trebaju neki distanceri ? Naravno ja dajem i nove gume sve cetiri sava S3 kupljene prije mozda 37 dana samo sam gume platio 540km ja bi rado mijenjao za njegove pa neznam sta vi mislite dali mi je to pametno uraditi plss help evo i slike njegovog oglasa felgi i moje felge.

Prodajem ili mijenjam dobro ocuvane VW felge,17 coli,sa gumama 245,45 MISHELIN extra stanje,kao nove....
Odgovaraju na Passat,Sharan,Golf 5
 
Član
drug vjeruj isto sranje, jer su originalne, jedino da stavis dobre 17-ke neka i poznata marka a i obicne i rijetke felge, gume samo 225/45 ili 215/45 i prst u uho.. ja nebi to mjenjao jer i svakako su ti nove gume, strpi se do ljeta skupi pare i kupi dobro dobre neke druge 17-ke, mozes i vece al 17-ka je mjera i za udobnost i ostalo..pozz
 
Član
elmir je napisao(la):
drug vjeruj isto sranje, jer su originalne, jedino da stavis dobre 17-ke neka i poznata marka a i obicne i rijetke felge, gume samo 225/45 ili 215/45 i prst u uho.. ja nebi to mjenjao jer i svakako su ti nove gume, strpi se do ljeta skupi pare i kupi dobro dobre neke druge 17-ke, mozes i vece al 17-ka je mjera i za udobnost i ostalo..pozz

Elmire ovaj cijeni 800 km ove felge sa gumama tim , a meni se ovaj model felgi svidja pravo e drug da ja sad uzimam neke bjesne felge nije umene auto tako napucano mislim da bi mi ove ga otvorile u struku :) mislim da bi mu pravo lijepo legle, al opet ovamo imam nove gume nisam pametan sta da radim
 
Član
drug, ne mjenjaj ti to , i to su njegove standard felge, neces dobit nesto puno, 2 od 3 pasata imaju takve felge,,,nego kako covjek rece sacekaj jos skupi pare pa kupi nesto bas ekstra,,nije bitno sto auto nije napucano felge su minimum 50 posto tog napucavanja,,a nista ispod 225 nemoj uzimat;)
 
Član
ma brate uzmi ti njih odmah, vidiš da je i ova zima k*, zimske ti skoro i ne trebaju, a uvijek možeš kupiti još dvije zimnjače ako baš zatrebaju, pa ćeš nekako proguliti do proljeća,
važno je da se one tebi sviđaju, a i jesu najbolje za taj auto, pusti one neke "zaj*ane" te originalne su za 10 ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top