S 400 CDI/V8/diesel

S 400 CDI/V8/diesel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Evo malo za raju sa foruma , danas ga ispolirao i stavio felge ,tek stigao sa servisa , cisto za info racun je :
nov mjenjač ( stari se sasuo u sloveniji ), nove dizne x 8 , nove glave motora x 2 , nova pumpa od Airmatica , ulja , filteri , rad ,
sve ukupno : 19.900 EUR - ( ovlasteni MB servis )

Izmedju ostalog : motor V8 , 3997 ccm , 184 kW/250 KS , 2003 godina , automatik/tiptronic 5 brzina , klima automatik 4 zone , ESP , BAS , grijanje/masaža/ventiliranje sjedista , sve na struju od volana do stakala , Command APS velika navigacija u boji + TV , telefon - sve glasovno upravljanje , Keyless Go , ABC Airmatic ovjes + sport paket - ide niže za jos 15 mm , Bi-Xenon zakretna svjetla , Webasto grijanje sa daljinskim upravljanjem , tempomat i ostale boleščuge od Mercedesa

Ako je ko zainteresovan nek plati racun od servisa - auto dobije djaba

Ev malo i slika :
 
Legend
strasan je nema sta,.....a koji mu vrag bude kad je tako nagrabusio pa na servis...i ta cifra ?? :D
koja je kilometraza
 
Član
Dobar je nevjerovatno, unutra, vanka, pod haubom, boli glava. A za cifru na servisu, sasvim normalno, ipak skupljih nema od ovlaštenih servisa.
 

MTR

Član
Bax , rekao sam ti da cu ga danas stavit , ma bio bi racun i veci da nam serviser nije slomio diznu u glavi dok je odvrtao , tako da smo dobili popusta , hahaha , jebes ga moze on jos 250000 hiljada opalit. A bilo mu je vrijeme , nikad se ne vozi ispod 160 ( osim po bosni ) , a filter mjenjača nismo promijenuli od 2005 .
 
Super Moderator
pa cekaj servis te kostao 20 000 eura :icon_eek:
pa toliko i auto kosta to je malo previse ne ide mi u glavu nikako :D
dobar je merc za 250 000km i vise nego dobar ;)
 

MTR

Član
allroad je napisao(la):
pa cekaj servis te kostao 20 000 eura :icon_eek:
pa toliko i auto kosta to je malo previse ne ide mi u glavu nikako :D
dobar je merc za 250 000km i vise nego dobar ;)

dok mi skener dodje , skeniram racun pa ces vidjet , jebes ga auto je ko grom , samo nas dvojica ga vozamo , pazimo ga bolje neg sebe.
Ma jebes racun kad ga stisnes usisa sav zrak od Zenice do Sarajeva.
 
cijena servisa je preskupa,i iz tog razloga nikad ne bi uzeo merca,za te pare(koliko vrijedi merc) uzet drugu marku vozila,i biti hadzija i manje tj jeftinijie placat servise....nista on nije vrijedniji po performansama i drugim stvrima od neznam ti nekog passat cc-a i sl. a auta su nova!!!
 
Član
MTR je napisao(la):
allroad je napisao(la):
pa cekaj servis te kostao 20 000 eura :icon_eek:
pa toliko i auto kosta to je malo previse ne ide mi u glavu nikako :D
dobar je merc za 250 000km i vise nego dobar ;)

dok mi skener dodje , skeniram racun pa ces vidjet , jebes ga auto je ko grom , samo nas dvojica ga vozamo , pazimo ga bolje neg sebe.
Ma jebes racun kad ga stisnes usisa sav zrak od Zenice do Sarajeva.

ma da.. hebes 20 000 eura (+/- 40 000 KM) za servis, ako on samo dobro vozi..

izvini ali

:lol::lol::lol:

za ne povjerovati.

sta je to sve, nakon dobrog cuvanja

samo nas dvojica ga vozamo , pazimo ga bolje neg sebe.

moglo otici tako strasno, ne na vrijeme vidjeno i sl.
 

MTR

Član
sta ces , nije do nas , fino ti naplati a ne promijeni , i hopa .
ja mislio da fali ulja u mjenjacu , vidim treba mu 2-3 sekunde da se skonta u koju ce se prebacit ,provjerim - ima , kad tamo kod Maribora pljas , i meca fura dalje[/align]
 
Član
citam upravo na njemackom merc forumu da ovaj diesel model i nije preporucljiv toliko jer - manje izdrzljiv. vise preporucuju benzinca.. a za 18 000 se vec moze naci.. naja.. sretno u "prodaji" il sta vec ;)
 

MTR

Član
RCat je napisao(la):
citam upravo na njemackom merc forumu da ovaj diesel model i nije preporucljiv toliko jer - manje izdrzljiv. vise preporucuju benzinca.. a za 18 000 se vec moze naci.. naja.. sretno u "prodaji" il sta vec ;)

ide on u racun , ja to samo nako , vec je narucena druga motorka , sad sam gledao sta si narucio/la , kolegi mom brzo dolazi R iz Amerike pa ako si za mozes doci da probas kad bude tu
 
Član
MTR je napisao(la):
RCat je napisao(la):
citam upravo na njemackom merc forumu da ovaj diesel model i nije preporucljiv toliko jer - manje izdrzljiv. vise preporucuju benzinca.. a za 18 000 se vec moze naci.. naja.. sretno u "prodaji" il sta vec ;)

ide on u racun , ja to samo nako , vec je narucena druga motorka , sad sam gledao sta si narucio/la , kolegi mom brzo dolazi R iz Amerike pa ako si za mozes doci da probas kad bude tu

vozila sam ja GT-Ra ne sikiraj se i prije kupovine. drago mi je da ce na BH cestama (?) biti jos jedan. mozemo onda mali GT-R meeting napraviti *lol*
 
Super Moderator
Ma vjerujem ja da ste vi servis toliko platili ali toliko vrijedi isto takvo auto sa manjom kilometrazom o tom se radi i to mi nikako ne ide u glavu
mjenjac je sam jedno 3-4000 eura to uredu al to ostalo sve sto se izmjenjali i da platite servis vise nego sto auto vrijedi :icon_eek:
ja to nikad ne bi radije bi ga prodo u dijelove gdje cu za servis tolike pare dat :D
a i sad kad ga das u racun druze opet ne mozes puno vise izvuc para iz njeg jbg
nek je sa srecom drug i ja volim gurat stvari u racun a i dobijam ih cesto u racun :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top