runner u sarajevu

runner u sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da nezna neko od vas sarajlija mozda slucajno ovog runnera?
http://www.market.ba/oglas/324231

da nije puno za 2004 godiste predjenih 16500km?
kaze momak da je u super stanju,tu i tamo neka sitna povrsinska ogrebotina,nije udaran itd.. kaze redovno serivsiran ALI nema servisnu knjigu itd itd itd:(((

dosao bi pogledati ali ako neko od vas zna nesto o skuteru nek kaze;)
 
Član
Nije puno...Imam komsiju jednog koji je freak za motorima...za godinu prelazi toliko...Bez zajebancije..
 
Član
mirzaa3 je napisao(la):
Nije puno...Imam komsiju jednog koji je freak za motorima...za godinu prelazi toliko...Bez zajebancije..

jest ali mozda na vecem motoru,cisto sumnjam da na skuteru?
 
Član
Evo, moja dosadasnja iskustva govore da te skutere cepaju nenormalno, kao da u zivotu ni biciklu vozili nisu..... Nekom smesno, al ako je stvarno preso 16500, onda to kao i da nije vozen.... 2400 KM, koliko je to evra otprilike ????
 
Član
puno je to za skuter,neko ga zestoko gazio...odvezi nekom mehanicaru,nek ga pregleda...

BMW-GTI je napisao(la):
Evo, moja dosadasnja iskustva govore da te skutere cepaju nenormalno, kao da u zivotu ni biciklu vozili nisu..... Nekom smesno, al ako je stvarno preso 16500, onda to kao i da nije vozen.... 2400 KM, koliko je to evra otprilike ????

nesto preko 1200€
1€=1,95KM otprilike
 
Član
Hvala ljudi, inace, ako je 1200 evra, nije skupo a nije mnogo ni preso, star 2.5 godine, ma super masinka .....
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Hvala ljudi, inace, ako je 1200 evra, nije skupo a nije mnogo ni preso, star 2.5 godine, ma super masinka .....

nisu godine u eurima,star je 5 godina:icon_biggrin:
2004-to godiste;)
 
Ne znam sta je cudno za tu kilometrazu, ja svoj motor uzeo nov u sedmom mjesecu prosle godine, i trenutno imam 4400 na satu!!!
 
Član
edoze je napisao(la):
BMW-GTI je napisao(la):
Hvala ljudi, inace, ako je 1200 evra, nije skupo a nije mnogo ni preso, star 2.5 godine, ma super masinka .....

nisu godine u eurima,star je 5 godina:icon_biggrin:
2004-to godiste;)

A :lol: Jak sam ja matematicar, u pravu si, 5 godina, al ajde da ne spamujem vise....
 
Član
kad gledam sam nesto i nije puno za 5 godina, u mene viva je za 3 godine starosti imala 10 000 na satu.. neznam, pogledam jos pa ga kontam doc pogledat valjda se necu razocarati,rekao sam covjeku da nedolazim djaba ako ima kakva mana,ako je farban il nesto..kaze skuter je u extra stanju neces se pokajati ako dodjes:icon_confused: vicemo
 
Član
ma samo otidji nekom strucnom da ga pregleda,ako je uredno servisiran,kao sto kaze,nemas frke...;)
 
Joj dijete ti samo spammas po forumu, fkt si naporan, znas li ti napisati kada sta pametno?? K'o da ti je 10 godina!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top