Rolls Royce Ghost...

Rolls Royce Ghost...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slike sve govore, odlucio sam sebi od usta oduzimati da skupim pare za ovo auto:icon_biggrin: dalje nema

rollsroyceghost2010800x.jpg

rollsroyceghost2010800xz.jpg


rollsroyceghost2010800x.jpg


rollsroyceghost2010800x.jpg


6,6l V12, Twin-Turbo, 571KS, zar ista vise treba:icon_twisted:
 
da imas 9 ziovta i da svaki dan oduzimas od usta opet ga ne bi kupio , skontaj kakav bolji nacin , pa javi da i ja to uradim :icon_eek:
 
Vernes_AMG je napisao(la):
da imas 9 ziovta i da svaki dan oduzimas od usta opet ga ne bi kupio , skontaj kakav bolji nacin , pa javi da i ja to uradim :icon_eek:

nikad ne znas kakva sudbina moze da te spopadne, al' ako sam vrijedan i uporan, zaradit cu za njega, sto da ne... ja vjerujem u sebe i svoje ambicije, uglavnom idemo u OT, vratimo se divljenju ovom remek-djelu;)
 

MTR

Član
nego Ole , stavio si slike , dje su podaci ???? Parim oci a ne znam sta ima ispod ;)
 
MTR je napisao(la):
nego Ole , stavio si slike , dje su podaci ???? Parim oci a ne znam sta ima ispod ;)

ispod ima 6.6 v12 bi-turbo, koji razvija 571KS, negdje pise 563KS, tezina auta je oko 2300kg...
auto dijeli platformu i 20% dijelova sa novim BMW-om 7, ostalo je cisti britanski inzinjering, ima automatski mjenjac sa 8 brzina, ima podesivo aktivno podvozje, a sto se tice elektronike i ostale opreme, sve ima sve moguce sto se moze autu staviti, od kompasa, prikljucka za USB do raznih nekih racunara i ekrana:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top