Rodjakov golfac :P

Rodjakov golfac :P

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ev da prakiram rodjakovog GTI-a radi se o golfu 2 GTI 2.0 16v ... uradjen u fazonu german style ... :)
da vas nesmaram nabrajajuci shta je sve uradjeno i ugradjeno na njemu :icon_smile:
evo koja slicica pa pogledajte :p :icon_smile:
slika110210201008128110.jpg

slika110210201008128111.jpg

slika110210201008128115.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=O0-Pc49Cark bilo je i przenja :) :123:
 
Administrator
eksterijer golfa je odlican... malo mi bode oci naljepnica na zadnjoj sajbi ali ok... unutrasnjost je bezveze,radi drecave crvene boje. sve je lijepo sto je tabla od trojke ali crvena boja ga kvari ;)
 
Eksterijer ;) svaka cast nema detalja da bi reko da mi se ne svidja :cool:
Interijer svidja mi se i puno je truda ulozeno u to sto je tabla od trojke vidim i sjedista i rukonaslon su od trojke samo da nije nista na tabli farbao u crveno bilo bi neprikosnoveno :icon_biggrin:

Samo mi reci jel motor ABF 2.0 16V 110kw ili 9A 2.0 16V 100kw

Dobar golf :cool:
 
Član
nisu bahs najnovije slike nema vishe crvene boje na tabli a i felne su drugacije :) i nema crvenog natpisa na zadnjem staklu :)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Eksterijer ;) svaka cast nema detalja da bi reko da mi se ne svidja :cool:
Interijer svidja mi se i puno je truda ulozeno u to sto je tabla od trojke vidim i sjedista i rukonaslon su od trojke samo da nije nista na tabli farbao u crveno bilo bi neprikosnoveno :icon_biggrin:

Samo mi reci jel motor ABF 2.0 16V 110kw ili 9A 2.0 16V 100kw

Dobar golf :cool:

motor je KR 1.8 16v 138 ks ... rodjak ga je ojacavo , nez shta mu je radio sad je 2.0 a oko 160-170ks
 
Član
motor je KR 1.8 16v 138 ks ... rodjak ga je ojacavo , nez shta mu je radio sad je 2.0 a oko 160-170ks
[/quote]

:cool: :cool: ;)
 
Član
ako se ne varam ovo se auto prodavalo..sto se tice unutrasnjosti fino je uradeno samo crvena bode oci..a vanjski dio moze i bolje..al sve u svemu nije lose..

i daj te novije slike
 
Član
jasa12 je napisao(la):
ako se ne varam ovo se auto prodavalo..sto se tice unutrasnjosti fino je uradeno samo crvena bode oci..a vanjski dio moze i bolje..al sve u svemu nije lose..

i daj te novije slike

prodaje se on i sad :D bice nove slike uskoro
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
eksterijer golfa je odlican... malo mi bode oci naljepnica na zadnjoj sajbi ali ok... unutrasnjost je bezveze,radi drecave crvene boje. sve je lijepo sto je tabla od trojke ali crvena boja ga kvari ;)

Potpis ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top