Renault Megane 3 Grandtuor by Zaxspeed

Renault Megane 3 Grandtuor by Zaxspeed

Od februara meseca 2010 godine sam vlasnik automobila iz naslova. U pitanju je 1.5 dCi od 86 ks, ali sa dodatkom ovaj motor je, verovali ili ne pravo veselje, naročito na magistralnim putevima gde mu se potrošnja može svesti na 4 L na 100 km. U gradu ona iznosi oko 6-7L (moje vožnje koja je sve sem štedljive) . Na autoputu, u zavisnosti od režima potrošnja se kreće od 5,5-6 L u režimu do 130 km, 6-7,5 do 150 km/h i dalje ide do 8,5+ do 180 km/h. oprema je Expresion, ali je vremenom dosta dodato pa sada je na višem nivou. Kao neko ko je posedovao i prethodnu generaciju Megana, mogu slobodno da kažem da je ovaj sigurno 30 % bolji u odnosu na prethodnika. Oprema koja je standardno u njemu: Dvozonska automatska klima, CD Mp3, 8 air bag, EBD, komande iza volana, senzori za kišu i svetlo, fabrička dnevna svetla... Oprema koja je dodata: Alu felne 16" i srebrni zubi (prednji kraj) iz sport kataloga, kožni volan sa komandama za tempomat i prekidač tempomata i limitera. Dodatni radovi koje sam sproveo:
1. Ofarbani plastični odbojnici na vratima u boju kola
2. Zatamljena stakla
3. Ofarbani farovi u crno
4. LED dnevna svetla u farovima 7,5 W HP
5. Pioneer 4x50 W
6. Hertz dvosistemci u svim vratima + Magnat woofer
7. Glosy black folija na srednjim stubovima ( Vrata)
8. Parking senzori
9. Stker Pragovi- hend made
10. Kočione čeljusti ofarbane u žuto

 
Desi bre burazere ljubi te brat? Neka te i ovdje. Auto vidio uzivo odlican primjerak, Zax velika ljudeskara, et' uzivaj :D
 
Top