Reiter Lamborghini Murcielago LP670 R-SV

Reiter Lamborghini Murcielago LP670 R-SV

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Reiter-Lamborghini-Murcielago-LP670-R-SV_1.jpg

Kao što je nedavno i najavio, Reiter Engineering je predstavio Murcielago LP670 R-SV, odnosno GT1 trkački auto baziran na Murcielagu LP670-4 SV, koga je javnost upoznala na poslednjem Salonu automobila u Ženevi.
reiter-lp670-2-27.jpg

Reiter Murcielago LP670 R-SV, koji je naravno razvijen u skladu sa FIA 2010 propisima, pokreće 6,5 litarski V12 motor sa 493kW/670KS i 660 Nm pri 6500 o/min.
reiter-lp670-7-27.jpg

Ovaj GT1 automobil (dužine 4800 mm, širine 2058 mm, težine 1150 kg + balast po FIA 2010 propisima) karakteriše i karoserija od karbon fibera, značajno poboljšana aerodinamika u odnosu na prethodnika Murcielaga R-GT, modifikovano ogibljenje, poboljšano upravljanje, trkački kočioni sistem...
 
Član
mhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk............ prodajem bubrege, kucu, ma sve sto posjedujem, radim bilo sto za novce..... Spreman sam dane provoditi na dijalizama, spavati u kartonskim kutijama i hodati kao da imam metlu u guzici:D
 

MTR

Član
toon je napisao(la):
mhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk............ prodajem bubrege, kucu, ma sve sto posjedujem, radim bilo sto za novce..... Spreman sam dane provoditi na dijalizama, spavati u kartonskim kutijama i hodati kao da imam metlu u guzici:D

spici u Hamburg , platis covjeku 200 eura i voza te 30 min u slicnom, lijepo i kvalitetno ulozen novac , a ovaj auto je brrrrrrrrrr
 
Član
MTR je napisao(la):
toon je napisao(la):
mhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk............ prodajem bubrege, kucu, ma sve sto posjedujem, radim bilo sto za novce..... Spreman sam dane provoditi na dijalizama, spavati u kartonskim kutijama i hodati kao da imam metlu u guzici:D

spici u Hamburg , platis covjeku 200 eura i voza te 30 min u slicnom, lijepo i kvalitetno ulozen novac , a ovaj auto je brrrrrrrrrr

Ovako živim u mašti, a onda bi znao što propuštam i umro bi od tuge :D
 
Član
Moc moc moc moc moc..............uhhhhhh kakvo auto kakav stroj...........:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
Ma edoze kakav naftas, bolje da bude jedan od onih crazy arab sto driftuju sa bajsevima, oni bre ljudi puni para....A sto neko rece, auto je .... ma nemoze da se opise, masta, snovi itd, al sto bi ga iscukao na putevima, pa preko lezeceg tek ijaooo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top