Rasprava  dB race, street race (402,201) style

Rasprava  dB race, street race (402,201) style

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Posto se vec zatrpala tema vezano za Sarajevo SR
evo ovde se dalje raspravljajte, a admini ako je moguce da postove prebace u ovu temu

uzivajte
a sad da pocnem
brp je sada IN :lol:
 
Član
Da,ali isto tako na DB takmicenju nema kalkulacije kao na 402...Sad cu malo da vozim klasu 15,ne,tu je onaj brzi pa odo ja u 16,a posle cu dati malo gas pa odo u 14...U db-u toga nema..Ti si ta i ta klasa i gotovo..A da nema i ovde foto finisha...Mislim da nije tako..Kako je bilo u Tuzli..Kad su 4 puta za redom brpali i svaki put isti rez....Na 402 nikad nije tako nesto bilo..
 

Eko

Član
no hard feelings ali ne vidim fazon u nekolke secunde brpanja ...

sve ima svoje ali ovo ( race i db i styling ) ne treba ni porediti ..

402m ;-)
 

IGY

Član
ne kazem ja da je dB bolji od race-a
samo kazem da je skoro pa isto uzbudzenje kad udzes u lain da ti mjere rez, jer nikad ne znas kako ce protivnik brpnuti
npr Amel i caraudio i Ja ganjamo se u par 0.xx dB da vidis kako je to napeto
a vozio sam isto tako i znam kakvo je uzbudzenje na startnoj crti pa kad te na kraju uzme neko za 0.001 sec a to mi se desilo u Modrici prosle godine kad me Amar uzeo sa kecom, jbg pocetnicka greska kasno saltanje i zajeb
 
Član
RE: Rasprava dB race, street race (402,201) style

IGY je napisao(la):
ne kazem ja da je dB bolji od race-a
samo kazem da je skoro pa isto uzbudzenje kad udzes u lain da ti mjere rez, jer nikad ne znas kako ce protivnik brpnuti
npr Amel i caraudio i Ja ganjamo se u par 0.xx dB da vidis kako je to napeto
a vozio sam isto tako i znam kakvo je uzbudzenje na startnoj crti pa kad te na kraju uzme neko za 0.001 sec a to mi se desilo u Modrici prosle godine kad me Amar uzeo sa kecom, jbg pocetnicka greska kasno saltanje i zajeb

Na db dragu nemozes imat redlight:p
 
Član
admir jahic je napisao(la):
najvaznije je da se ima sta popit i pojest na race-u i naravno da naglasin da nije Skupo:lol:

tako je jahicu samo nek je pojest i popit isti sam ti-hehehe-sala mala...........:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top