rad 1.6d motora?

rad 1.6d motora?

Član
Ljudi danas kad sam palio auto izvucem saug ,a zaboravim ga vratiti i odem se provozati onda skontam koliko bolje radi.Motor se ne cuje, nista ne vibrira skroz je tih.Sta bi bilo kad bih malo povecao rad u leru i moze li se??Kako se stima taj rad u leru kod auta koja nemaju obrtomjer??hvala
 
Član
slažem se sa Enesom, jer saug je samo kad je hladno da lakše upališ auto, ne bi reko da nešto bolje radi:cool::cool:
 

LSD

Član
saug ili cok samo prebaci jedan zub na pumpi
predpaljenje i neke zaj*ancije.....i normalno je da mirnije radi....al trosi malo vise
pogledaj iz bosh pumpe vidjeces sajlu koja se spusta u dno u ima kao neka "klapna"
 
Član
@LSD pokusat cu ga malo ubrzati, valjda necu nista zafrkat
@Zlaja radi bolje nekako je ugladjeniji, znam kad tek upalis 1.6d prenosi vibracije i samo dirnes gas i nista,probat cu ja njega malo :cool:
 
Član
imaš stručnjaka za kečeve, dizel... LSD:icon_smile::icon_smile::icon_smile::cool: ali većina novijih auta ima el. saug... tako da ti i ne možeš IZ/UKLJUČITI:icon_smile:
 
Član
ja znam da je u Greendevila, dok je hladan vibrirao i pod saugom, ali kad se ugrije prestane;)
 
BHT Ovisnik
_vwfan_ je napisao(la):
to sam i mislio, vibrira li kod tebe imalo??

normalno da vibrira,bio sam povecao štangas za jedno 3 navoja,odmahj ne trese,al sam ipak malo smanjio da nije u obrtajima,uglavnom kad ga tek upalis stimas dok ne vidis da ti je dobro,samo nemoj previse
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
ja znam da je u Greendevila, dok je hladan vibrirao i pod saugom, ali kad se ugrije prestane;)

tako je i kod mene, a jedan drugar ima Jettu 1.6 TDi sjednes i vozis se da ne pogledas na retrovizor nikad ne bi znao da je dizel ne cuje se uvezo je iz Njemacke na stranim tablama.Mora da nesto ode nije zar vibrirao kad je iz fabrike izisao:icon_question:
 
BHT Ovisnik
a jbg,auto je staro mora,u mene na maminoj jetti kad je promjenjen nosač motora radi mnoogo mirnije nego moja
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
to sam i mislio, vibrira li kod tebe imalo??

normalno da vibrira,bio sam povecao štangas za jedno 3 navoja,odmahj ne trese,al sam ipak malo smanjio da nije u obrtajima,uglavnom kad ga tek upalis stimas dok ne vidis da ti je dobro,samo nemoj previse

aha znaci bospumpu nisi dirao, nego si ondje gdje je gas onaj saraf malo zavrnuo kontam;)
 
BHT Ovisnik
tako je,evo koji šaraf tocno

sm7m29.jpg
 
bgm ces tesko sta uspjet,jer to bi onda svi radili...imao sam tog keca sa tim motorom,njegov zvuk je takav i jbg...:icon_rolleyes:
 
Top