RaceMasters AUTO dani na stazi u Zalužanima

RaceMasters AUTO dani na stazi u Zalužanima

Član
eto ja sam ako se sjecate i pitao za ovu temu! dakle volje ima , imam jos nesto na autu da uzmem gume su tu malo ovjes doraditi imam neke probleme . Ne pise koliko košta odprilike . Ide li neko iz krajine ?
 
Legend
Mogli smo se organizovat pa grupno posjetiti ovu manifestaciju..
Kojekakvih 402 u organizaciji svakog mi je preko glave gleda mi se nesto kvalitetno :)
 
Član
Evo ja procitao pa evo sto morate imati:
Kaciga, prva pomoc,protupozarni aparat(sve sto nemam)
Kotizacija 30 slalom 80 track sve zajedno 100. Da li su cijene pristupacne procjenite sami. Izgleda mi kao ozbiljna organizacija.
Btw samo 12.7 se ide ne znam sto pise 11
 
Član
Pa noke idi da vozis, u cemu je fol da ides gledati? Ako ti auto to moze podnjeti, why not :)

Ja nisam nikad bio na trackdayu i volio bi otici...
 
Član
Noke auto ti na piku.... pa ako.ga ne.prodas 12tog u zaluzanima neces nikad hehe
Kao slogan stari "win on sunday sell on monday"
 
Član
Anjde bgti javi ja sam na 60/40 da idem. Treba me neko pogurati. U pon sređujem ovjes tako da bi bio spreman
Ps. Ponesi protupozarnu,kacigu i prvu pomoc ;)
 
Član
Ja bas maloprije odveo auto kod majstora da se odrade neke stvari, prije svega ovjes. Ako sve prodje ok ostaje mi naredne sedmice da uzmem 2 nove gume i to je to. Meni je registracija malo upitna, predao sam papire za registraciju u ponedjeljak, rekli mi 4-5 dana, al nekad se to njihovo oduzi i na 15. Ako to bude na vrijeme i sve ok sa autom, eto mene :) Prvu pomoc i protivpozarni imam, samo je pitanje kacige hocu li posuditi od koga ili uzeti neku jeftinu za 20-30 KM, cisto da imam forme radi.
 
Član
Dobar si ...ja nista nemam al posudit cu za dan . Svugdje sam tanak al gume ne zalim bas bi ih zelio ispitati. 80km je nekako previse za nase uslove al ok,slalom je 30. Znaci treba i 30km goriva. Ako nista imam dvije ribarske stolice i 6 ledenih :)
 
Top