Quad, gdje kupiti?

Quad, gdje kupiti?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
quad_atv_girl_mud_stuck_001.jpg



Gdje ih ima uzeti kod nas?
Polovni, novi, ima li servisa, kreditiranja itd?
 
Član
ako hoces ovaj profi quad predlazem yamaha a to bi trebalo da ima kod ovlastenih yamaha dealera
ima i kawasaki nekih modela
 
Član
Ima neka Honda polovna u autokuci se prodaje onoj kod autopijace, nekih 8000 il 9000 KM, 4x4, 350 il 450 ccm, znaci onaj malo veci Quad. A imas i onih kineskih kamara i novih i to po povoljnim cijenama pravo, mada bi ja prije polovnu Hondu neg novog kineza :icon_biggrin:
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
sa curom ili bez ;) bez cura imas nodstar matuzici opcina doboj jug najveci salon motora i quadova u bih jest da su kinescici ali na kredu se moze uzeti sta ti volja

Ima li neki kontak, web, cijene?


Hvala
 
Član
ma ne bi ja kineza nikako,imam osjecaj kad bi sa trotoara malo brze sletio da bi pola ostalo na trotoaru a pola u rukama
 
Član
imas yamahin prodajni centar u sarajevu, tacnije kad se krene sa kosevskog prema barama... mozda ti je podaleko, al znam da tu ima hehe :icon_biggrin:
 
Super Moderator
vozo sam dosta quadova al ipak najbolji su bombardierovi i arctic cat... sad jesu oni i skuplji jbg al isplati se... ima moj drug jedan quad neka je novija marka al svi djelovi su sa bombardiera znaci samo je izgled drugaciji a kvaliteta haman pa ista... ako se ne varam atlas se zove :D
al bolje polovan a kvalitetan nego nov a kinez :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top