Putni troskovi do Italije

Putni troskovi do Italije

Član
Trebao bih da idem po auto u Italiju-Rmini pa ako neko zna koliko troskova autoputevi,trajekat...???
 
Član
http://www.viamichelin.com/web/Itineraires?strStartLocid=31NDIxZzMxMGNORE11T0RVNU1UWT1jTVRndU5ETXpPRGs9&strDestLocid=31NDFsc2wxMGNORFF1TURZd056ST1jTVRJdU5UWTJNVFU9&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&strVehicle=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&isAvoidFrontiers=false&dtmDeparture=25%2F06%2F2012&distance=km&devise=1.0|EUR&indemnite=&carbCost=1.5&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6
 
Trajekt mozes sebi izracunati na Blueline low cost nesto otprilike sam gledao oko 95 eura auto i osoba jedna Ancona - Split
 
Ja sam isao u Rim autom ove godine (3000 kilometara - preko Zagreba, Ljubljane, Venecije, Bolonje..., u povratku Pisa, Maranello, Venecija, Ljubljana, Zagreb...), i izaslo me bas kako je viamichelin izracunao. Negdje oko 1000KM gorivo sa putarinama. Za Rimini ne znam, ali ornentaciono ti kazem za Rim.
 
Top