Punto HGT WhiteDevil

Punto HGT WhiteDevil

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Pozdrav svim ljubiteljima automobila evo da se i ja malo predstavim:p:p
Samy 26 god. vozim fiat punta HGT-a ,prvi bjeli i jedan medu prvima u gradu. Autic ima standardne karakterizacije Klasicnog HGT-a sa nekim malim prepravkama i dodatcima. u glavnom nije vise na prodaju..sad idemo dalje..
jos jednom pozdrav svima:icon_smile:
 
Početnik
djavolica je napisao(la):
Wellcome Samy i od mene:icon_smile:kao sto vec rekoh fin Punto i sve sa stilom uradjeno, bez pretjerivanja


djavolice mislim da se mi poznajemo aa??? kako god imam osjecaj da cu dosta raje ovdje naci:D:D:D
ajde lijepo je to da se druzite preko neta i ove manifestacije 402 i opcenito takmicenja su super.bolje nego divljanje ulicama..

:D:D
 
samy je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Wellcome Samy i od mene:icon_smile:kao sto vec rekoh fin Punto i sve sa stilom uradjeno, bez pretjerivanja


djavolice mislim da se mi poznajemo aa??? kako god imam osjecaj da cu dosta raje ovdje naci:D:D:D
ajde lijepo je to da se druzite preko neta i ove manifestacije 402 i opcenito takmicenja su super.bolje nego divljanje ulicama..

:D:D

I ja imam isti osjecaj:Dnekada diskutovali na msnu o nekim love problems:DI sad pogledas na msn gdje pise personal message koja se odnosi na idiote koji unistavaju tudja auta:D
 
Početnik
djavolica je napisao(la):
samy je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Wellcome Samy i od mene:icon_smile:kao sto vec rekoh fin Punto i sve sa stilom uradjeno, bez pretjerivanja


djavolice mislim da se mi poznajemo aa??? kako god imam osjecaj da cu dosta raje ovdje naci:D:D:D
ajde lijepo je to da se druzite preko neta i ove manifestacije 402 i opcenito takmicenja su super.bolje nego divljanje ulicama..

:D:D

I ja imam isti osjecaj:Dnekada diskutovali na msnu o nekim love problems:DI sad pogledas na msn gdje pise personal message koja se odnosi na idiote koji unistavaju tudja auta:D

:lol::lol: ma koga to moje ochi vide:D:D:D
dzes ti lopuzoD:D:D od kad znam za tebe volila si auta.
uvjek si bila looda za gasom..respect Majo..
pozdrav od starog dobrinjskog druga:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top