pucnjava na cengic vili

pucnjava na cengic vili

Član
zna li iko sta je bilo veceras. kazu pucalo se u kaficu infinity na cvili. kazu nema povrijedjenih.
 
Član
bila jedna djevojka u tom kaficu kad je to bil. prije jedno sat vremena. kaze pucao je po svima. njoj metak u sto pogodio. neki je momak samo razrezao nogu na casu al ostali su ok.
 

IGY

Član
i ja sam na cvili i nisam nista cuo, doduse tek sam i dosao kuci :)
a gdje je tacno taj kafic
 
extra, divlji zapad... :icon_mad: jos malo ce bit "krecem iz kuce - sa sobom nosim: racune za platit, pare da kupim hljeeb, utoku itd itd itd "
fuuj u sta se ovo pretvorilo:icon_mad:
 
Član
Braco moja pa sta je to danas,doslo vrijeme svak radi sta ga volja,tako je kad nemamo zakona nikakvog. Danas idu nosaju od malog pistolja do bazuke i govore evo sad cu malo u ovaj kafic uc opalit koji metak ... a vidis mogo sam i ovdje :S Jednom rjecu katastrofa
 
Ma ovo je sve poludilo, u nas ovdje se vise puta desavalo da djeca koja du u osnovnu, u skolu donose pistolje...
 

IGY

Član
Lalala je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
bila jedna djevojka u tom kaficu kad je to bil. prije jedno sat vremena. kaze pucao je po svima. njoj metak u sto pogodio. neki je momak samo razrezao nogu na casu al ostali su ok.

Pucao je samo jednom momku u noge i pogodio ga( da se Bogdo razrezao na cashu). Informacija da nema povrijedjenih je ocito neistinita.
Kao i da je pucao po svima,u kaficu je bilo ljudi,josh neko bi bio pogodjen,a nije niko osim tog momka :(

mislim da si pogresio, veceras je opet izgleda bila pucnjava u doticnom kaficu, da li govoris o ovom sad prije par sati sto je bilo, ili o ovome sto se desilo kad je i tema otvorena

btw lijepo bi bilo da nam se predstavis u novim clanovima

pozz
 
Top