puc po jajima

puc po jajima

DLS

Početnik
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/YyiuZOmwgBU?fs=1&hl=en_US&color1=0x234900&color2=0x4e9e00"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/YyiuZOmwgBU?fs=1&hl=en_US&color1=0x234900&color2=0x4e9e00" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

eto mozda je bilo ,,al neka opet.:lol::lol:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: sto se ismija na jutro jbt,a sta mu lik uradi bog te,ja bi ga ubio
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
a bog te sta ljudima nece pasti na pamet :lol::lol::lol::lol: svasta ces vidjeti :D

a vrlo lahko covjek moze zaradit gadne povrede od ovih udaraca u jaja,, da ne moze imat djece i slicno :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
RS TURBO je napisao(la):
a bog te sta ljudima nece pasti na pamet :lol::lol::lol::lol: svasta ces vidjeti :D

a vrlo lahko covjek moze zaradit gadne povrede od ovih udaraca u jaja,, da ne moze imat djece i slicno :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Neki levati to ne razumiju, njima je do za*ebancije, a nemaju pojma sta rade i koliku stetu nanose...
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
RS TURBO je napisao(la):
a bog te sta ljudima nece pasti na pamet :lol::lol::lol::lol: svasta ces vidjeti :D

a vrlo lahko covjek moze zaradit gadne povrede od ovih udaraca u jaja,, da ne moze imat djece i slicno :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Neki levati to ne razumiju, njima je do za*ebancije, a nemaju pojma sta rade i koliku stetu nanose...

ja bi poludio kad bi me neko malo iz zajebancije udario rukom,,,, jaja i zadnji dio glave (potiljak) osjetljiva mjesta skrooooz
 
Član
zadnji dio glave (potiljak).. Mrzim kad neko tu samo malo stavi ruku, ne mora udariti joj digne mi zivac odmah :icon_twisted: a ovo je video :smajli03: auch :D
 
Top