ps tuneri ko zeli zaradit fuka neka mi pomogne pls! :) ;)

ps tuneri ko zeli zaradit fuka neka mi pomogne pls! :) ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ako vam nije bad da mi neko stavi ove felge na kadett-a i da ga zatamni posto ste vi u tome strucni! Ko uradi placam fuka ili sl. duzan sam mu :cool:







Evo i felgica isto su 15 ;)







Neznam koje bi stavio eto ih na okupu i posebno!
Ako neko uspije bio bih mu zahvalan THX unaprijed
 
Član
Evo na brzinu, ako zatreba sta da se doradi, ili neka druga slika, javi...

6f5ac1ff38b00f1cdc902ee6b2ee1c58.jpg
 
Član
to nazad ko da je paravan a ne staklo:icon_biggrin:

al felgice mu dobro cuce, bolje od tih sto su trenutno na autu, bar meni:cool:
 
Član
Gdje su bolje, djeluje kao onaj neki americki fordilak iz 67-me, ali svaka cast liku za fotoedit...
Ja sam imao potpuno zatamnjenog i extra je ali murija sere stalno a za to sa strane zadnja dva i zadnju sofersajbu u nekom blazem tonu te nece karinjdja..
 
Član
meni se svidjaju ove fele sto zelis da postavis vise nego ove na njemu. :icon_rolleyes:

i slazem se sa bmwscaner-om, ili sva stakla zatamni ili poskidaj i te folije, a bolje je da zatamnis i prednja bocna stakla ;)
 
Član
BIG THX 2 BMW-GTI svaka cast brate ali evo ako neko jos moze da ih upasuje bio bih zahvalan ili na nekoj drugoj slici! I da sav da je zatamljen! Morat cu ga sutra uslikat s boka majke mi ova slika je na starim spiralama sad mi je dignut vise nazad!
 
Član
Hvala vam svima nemogu nac neku sliku felge da je poddobrim kutom! Ma negine mi da namontiram gume i balansiram ih i na auto! Hvala svima na pomoci Javite se za fuka :D
 
Član
Nemoj previše tamnit... odudarat će od svega previše... vidjet ćeš kod mene na sivom autu kako fino leže folije, tebi će trebat još svjetlije već kod mene... ali kod mene samo nazad na staklima i zadnja šajba... pa mi je skroz bezze... a neda mi se otići zatamnit samo prednja stakla... dok otopli pa onda.

Felge ove isprobaj svakako sa gumama stavit na auto, meni izgledaju kao da će ljepše puno biti već tvoje sadašnje...

pozz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top