PS Challenge 4 komentari

PS Challenge 4 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E55-AMG je napisao(la):
Prijava, moze li da se smanji malo taj rok. bar stavit sedmica jedna, dovoljno je, bar mene sto se tice..:icon_redface:

kako da stignem uraditi tako brzo ako se smanji rok ???
cilj je uraditi što kvaltitnije,a rok treba iskoristiti i potruditi se maximalno a ne biti zadvoljan bilo kakvim radom...
 
ej imam ja jednu ideju
ko god da slijedeci pobjedi nek ne pira ovako ova sportska auta skoro s sama od sebe chunirana trebamo nesto malo slabije i starije i teze bgm :)
 
Član
momci iskoristete vrijeme ima ga dosta,ne morate za 2 dana sve završiti kad uradite pregledajte rad nađite greške popravljajte ;)

fast..tuning20 je napisao(la):
ej imam ja jednu ideju
ko god da slijedeci pobjedi nek ne pira ovako ova sportska auta skoro s sama od sebe chunirana trebamo nesto malo slabije i starije i teze bgm :)

nisan se može srediti više nego onaj golf 4
samo ideja i narvno realizcija :icon_biggrin:
 
Član
Trozic je napisao(la):
momci iskoristete vrijeme ima ga dosta,ne morate za 2 dana sve završiti kad uradite pregledajte rad nađite greške popravljajte ;)

fast..tuning20 je napisao(la):
ej imam ja jednu ideju
ko god da slijedeci pobjedi nek ne pira ovako ova sportska auta skoro s sama od sebe chunirana trebamo nesto malo slabije i starije i teze bgm :)

nisan se može srediti više nego onaj golf 4
samo ideja i narvno realizcija :icon_biggrin:



ovo sam auto zelio radit i odradit cu ga kako naj bolje znam i umijem stim da cu ga radit citavu sedmicu.
 
ma znam ali ja bi radije nes teze kao sto su neke honde one malo starije stojadin yugo ba stalno smo vamo na ovim slikama:)
zar nije bolje uradit nesto sto samo od sebe nije tunirano
ovaj nissan je za mene sportski i nemam puno ideja za radit al vidjecu mozda da ga opet na drift stazu tutnem:)
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
ma znam ali ja bi radije nes teze kao sto su neke honde one malo starije stojadin yugo ba stalno smo vamo na ovim slikama:)
zar nije bolje uradit nesto sto samo od sebe nije tunirano
ovaj nissan je za mene sportski i nemam puno ideja za radit al vidjecu mozda da ga opet na drift stazu tutnem:)

ta starija auta su za oldschool sređivanja,a i ako se radi šta sa spojlerima treba cjelo auto prebrušati,tak da bi malo ko to auto i uradio kako treba...
 
ok a zasto ne radimo nesto sto nije sportsko

evo npr
honda civivc
honda crx
bas mi se ta auta rade

a ako hocemo nes ovako onda smo trebali uzet nissan skyline pa onda bi vidjeli radove
a i onako ope planiram drift ako sta drugo ne iskrsne:)
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
ok a zasto ne radimo nesto sto nije sportsko

evo npr
honda civivc
honda crx
bas mi se ta auta rade

a ako hocemo nes ovako onda smo trebali uzet nissan skyline pa onda bi vidjeli radove
a i onako ope planiram drift ako sta drugo ne iskrsne:)

vjeruj mi da dobiješ stariju hondu odmah bi i odusto,prvo tim autima malo šta stoji kad se rade u ps-u,najbolje ih skroz preći brušem i uraditi neke manje prerade,al teško je to radio sam ja stara auta znam šta govorim...
pa lakše ti je srediti skjlajna mnogo agresivnije izgleda od 240sx,na skjlajna kopiraj branik sa poršea i imaš već sređeno auto ;)
na 240sx nepašu sa svega dijelovi,ima ona svjetla na otklapanje i nizak branik treba se potruditi pa uraditi da liči na nešto :D
vidjećmo radove :cool:
 

Ryu

Član
ne znam oko cega je frka,nisam izabro Pagani Zondu il Ferrari F430 da se radi...

ljudi srede Hondu NSX,nije bitno vt il pravu...ko je vidio onu narandzastu NSX veilside,pa sta se ima pricat tu...

ima slika po netu ovog nissana sredjenog...cuda ljudi prave od njega

stojadin vec bio na BG,yugo isto....doce nekad vrijeme i na to,al sad nije !
 
Član
Trozic je napisao(la):
sad će ryu reći da džaba radimo ;)

Ma neradis i ja ga radim..Prvo trazim sve odgovarajuce djelove i tek onda ga idem radit a ne samo stavljat a ne gledat sta pase a sta ne idemo lagano.

Mislim da cu ic na drift stil..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top