PS Challenge 3 komentari

PS Challenge 3 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kreno sam sinoc odmah brushat astru i tamo oko 4 malo stanem i do 6 nes gledo na netu sad kad sam uzeo radit nemogu ono da nastavim i gotovo.
nikako mi dizaj nevalja a sinoc sam sve imo u glavi. joj nista idem ispocetka:icon_cry::icon_cry:
 
a ima jedna ovakva astra obrnute poze pa treba gledat da nece ko krast dijelove:icon_mad::lol::lol::lol:
 
Član
pošto sam dosta radova već uradio na isti način,a zna ryu zašto :D,
astru ću druačije raditi :cool:
samo lagano nigdje netreba žuriti ima vremena treba sve iskoristiti
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
ta je ovo ljudi moji kad je bilo p.s stayling ja bio 8-smi

sad ope 8-smi:icon_cry::)

valjda cu sad bit 5-ti daj boze

moj savjet,uradi manje prerada ali da budu što realnije,npr. na golfu imaš lsd vrata i na staklima odsjaje i na špiglama dok je šofer šajba crna i mat nema nikakvi sjena i sl. samo uradi da ti bude što realnije nije bitno kolko je prerada najvažnije da su kvalitetne ;)
tako sam ja učio raditi znao sam 20 puta samo flege zamjeniti dok ne skontam kako ide,imam stari radova na nekima samo boja urađena na nekima nema šteki... i uvjek pomalo i na kraju počeo sve to radit u cjelini sve što sam skonto do tad... prvi put sam lsd vrata uradio na fiatu ali prije toga sam uradio najmanje 10 puta to auto sa takim vratima dok nisam dobro napravio kad sam uspio onda sam pošo raditi branik na fiatu jedva sam stigao predati rad jer je to bilo za BG :icon_biggrin:
samo lagano :cool:
 
Super Moderator
fast..tuning20 je napisao(la):
ta je ovo ljudi moji kad je bilo p.s stayling ja bio 8-smi

sad ope 8-smi:icon_cry::)

valjda cu sad bit 5-ti daj boze

Trozic ti je vec sve reko... ti cim si uzeo PS odma si poceo sa spojlerima i tamo gledat te tutoriale itd... ja nisam nikad pogledo tutorial, nego skino PS i imam jednog druga on to razvaljuje (samo ne radi auta) i objasnio mi osnovno u PS-u... onda sam prvo poceo da zatamnjujem stakla, povecavam postojece felge, pa kasnije spustanje sam naucio itd... nisam ni ja neki pro sa tim spojlerima i to al ucim ih uklapat....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top